Lost River


0 głosy
Lost River
Oceń film
0.00

Lost River - fabułaFabuła filmu "Lost River"Film "Lost River" to mroczna opowieść o rodzinie, która próbuje przetrwać w mieście opanowanym przez zło. Główną bohaterką jest Billy, młoda matka, która walczy o utrzymanie swojej rodziny.

BillyBilly jest młodą matką, która próbuje utrzymać swoją rodzinę. Pracuje jako kelnerka w lokalnym barze, ale jej praca nie wystarcza, aby utrzymać dom. Gdy jej mąż zostaje zwolniony z pracy, Billy musi znaleźć inny sposób na zarobienie pieniędzy.

DaveDave jest szefem lokalnego baru, w którym pracuje Billy. Jest on również szefem lokalnego gangstera, Bonesa. Dave wykorzystuje swoją pozycję, aby wymusić od Billy okup za jej dom.

BonesBones jest lokalnym gangsterem, który kontroluje miasto. Jest on wspierany przez Dave'a, który wykorzystuje swoją pozycję, aby wymusić od Billy okup za jej dom.

RatRat jest młodym chłopcem, który mieszka w mieście. Jest on przyjacielem Billy i jej rodziny. Rat pomaga Billy w jej walce o utrzymanie domu.

ZakończenieBilly i jej rodzina muszą stawić czoła Bonesowi i Dave'owi, aby ocalić swój dom. W końcu Billy i Rat odkrywają tajemnicę miasta, która pozwala im pokonać Bonesa i Dave'a. Billy i jej rodzina mogą w końcu zacząć nowe życie w mieście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lost River obsada
Lost River
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Thriller
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Ryan Gosling
Scenariusz: Ryan Gosling
Produkcja: USA
Premiera: 10 lipca 2015 (Polska)
20 maja 2014 (świat)

Lost River - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
4 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Lost River - Opinie

10 + 5 =

Lost River - polecane w tej kategorii

Lost River - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne