Addison - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Addison

BIOGRAFIA Terry Hu

CHARAKTERYSTYKA


Określa się jako osoba niebinarna, przyjaźni się z Des i Parkerem. Fascynuje się grami komputerowymi. Osoba spokojna, miła, często się uśmiecha. Można go ogólnie określić jako nerda, wiadomo, że świetnie mu idzie z nauką.


WYGLĄD


Addison jest niewysoki/ka, szczupły/ła, bardzo drobny/na. Ma zdecydowanie orientalne rysy twarzy. Nosi krótkie czarne włosy, zaczesane raczej po męsku. Delikatna uroda i fryzura sprawiają, że na pierwszy rzut oka rzeczywiście trudno określić jego/jej płeć (grający Addison Terry Hu sam określa się jako osoba niebinarna).


BIOGRAFIA


Sezon 3


Zjawia się na zorganizowanej „nocy gier”. Od pierwszej chwili zwraca na siebie uwagę Fabioli, która z wrażenia upuszcza grę „Brain Cranker”. Okazuje się być miłośnikiem gier, a tej w szczególności, podaje jej grę i nawiązuje z nią rozmowę. Fabiola rumieni się na widok Addison przy pożegnaniu.


Ponownie spotyka Fabiolę w restauracji, gdzie po kłótni Desa z Devi zostają sami. Zaczyna umawiać się na randki z Fabiolą. W finale Devi dowiaduje się, że Addison i Fabiola uprawiali seks.


Sezon 4


Całuje się z Fabiolą w jej pokoju, rozmawia z nią na temat nadszarpniętych relacji z Devi. Początkowo namawia Fabiolę, by zostawiła wszystko, jak jest, mówiąc, że na studiach znajdzie dużo nowych przyjaciół, potem jednak zmienia zdanie i przekonuje ukochaną, by porozmawiała z Devi. W ostatnim odcinku pojawia się z Fabiolą na weselu, widać, że ich związek ma się dobrze.

Addison - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Addison
Addison - Jeszcze nigdy… Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Terry Hu

Addison - Opinie

1 + 1 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne