Fot: Shutterstock

Mindy Chen

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mindy czuje się paryżanką. Przyjechała tu z Chin i od roku pracuje jako niania. Zadomowiła się i nie chce wracać do Szanghaju, gdzie nie żyłaby własnym życiem, lecz takim, które zaplanowali jej rodzice. Przyjaźni się z Emily.


WYGLĄD


Młoda kobieta o orientalnej urodzie. Ciemne włosy. Lubi paryską modę i oryginalne, czasem ekstrawaganckie, ubrania.


BIOGRAFIA


Pochodząca z Chin Mindy Chen pracuje w Paryżu jako niania. Będąc na spacerze z dwójką dzieci, którymi się opiekuje, poznaje w parku Emily, jedzącą samotnie lunch. Obie dziewczyny zaprzyjaźniają się. 


Mindy wprowadza Emily w tajniki życia w Paryżu. Tłumaczy Amerykance, jacy są Francuzi, wyjaśnia też, czego unikać, by – ze względu na różnice kulturowe – nie popełniać zbyt często faux pas. Uprzedza ją także, że niemal wszyscy Francuzi to flirciarze. 


Mindy jest zachwycona Paryżem. Wybiera życie tam właśnie, zamiast w rodzinnych Chinach, ponieważ w Szanghaju musiałaby żyć według schematu, który przygotowują jej rodzice: pracować w firmie ojca (nazywanego "królem suwaków"), mieszkać w domu wybudowanym dla niej po sąsiedzku z tym zajmowanym przez rodziców i jeździć samochodem, który też wybrali rodzice. I nawet, jeśli jest to okazały dom, a przed nim parkuje luksusowe bmw, to i tak nie wpłynie to na zmianę decyzji Mindy. Zwłaszcza, że za mąż również musiałaby wyjść za kandydata upatrzonego dla niej przez ojca, a nie przez nią samą.


Mindy ma pewną pasję – śpiew. Jednak nie ćwiczy od dawna, a konkretnie od wpadki, jaką zaliczyła w programie „Popstar”, chińskiej wersji „Idola”. Jak przedstawiła to swojej przyjaciółce, Emily, miliardy widzów oglądało jej załamanie głosu, po którym stała się internetowym pośmiewiskiem i bohaterką memów. 


Jednak, namówiona przez Emily, Mindy śpiewa w parku jedną z najsłynniejszych piosenek Edith Piaf, za co dostaje ogromne brawa od przypadkowych słuchaczy i przechodniów. Potem zaś zgadza się wystąpić w jednym z paryskich klubów muzycznych, do którego udaje się wraz z Emily i z przyjaciółkami, które przyleciały do Paryża z Szanghaju. Znakomitym wykonaniem piosenki Mindy nie tylko „odkupuje” nieudany występ w „Popstarze”, ale również zyskuje kontrakt na występy. 

Pełna biografia »

Mindy Chen - powiązania postaci

Mindy Chen
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Ashley Park

Mindy Chen - Opinie

7 + 10 =

Emily w Paryżu - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne