Z miłość do...


0 głosy
Songs for Marion
Oceń film
0.00

Z miłość do... - fabułaFabuła filmu "Z miłości do..."Film "Z miłości do..." to opowieść o miłości, która przetrwała wszystko. Głównymi bohaterami są John i Mary, którzy poznali się w szkole średniej. Od pierwszego spotkania byli sobie bardzo bliscy.

Początek miłościJohn i Mary szybko zaczęli się spotykać i zakochali w sobie. Ich miłość była silna i szczera. Niestety, ich rodzice nie byli zadowoleni z ich związku i nie chcieli ich dopuścić do małżeństwa.

RozstanieJohn i Mary postanowili się rozstać, aby uniknąć konfliktu z rodzicami. Mary wyjechała do innego miasta, a John został w swojej rodzinnej miejscowości. Oboje byli bardzo smutni i załamani.

Ponowne spotkaniePo latach John i Mary spotkali się ponownie. Oboje byli już dorośli i mieli swoje rodziny. Mimo to, ich uczucie do siebie nie zmieniło się. Postanowili znów być razem i walczyć o swoją miłość.

Happy endJohn i Mary w końcu zdecydowali się pobrać. Ich rodzice w końcu zaakceptowali ich związek i weselne przyjęcie odbyło się bez żadnych problemów. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i Mary są szczęśliwym małżeństwem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Z miłość do... obsada
Z miłość do...
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Muzyczny, Romans
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Paul Andrew Williams
Scenariusz: Paul Andrew Williams
Produkcja: Niemcy, Wielka Brytani
Premiera: 18 października 2013 (Polska)
15 września 2012 (świat)

Z miłość do... - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Oglądaj
od 7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Z miłość do... - Opinie

3 + 7 =

Z miłość do... - polecane w tej kategorii

Z miłość do... - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne