Koneser


3 głosy
La Migliore offerta
Oceń film
5.00

Koneser - fabułaFabuła filmu "Koneser"Film "Koneser" to historia o mężczyźnie, który postanawia odnaleźć swoje miejsce w świecie. Głównym bohaterem jest Vincent, który po wyjściu z więzienia postanawia zmienić swoje życie.

Vincent i jego przyjacieleVincent spotyka się ze swoimi przyjaciółmi, którzy są jego wsparciem w trudnych chwilach. Wśród nich są: Max, który jest jego najlepszym przyjacielem, oraz jego dziewczyna, która wspiera go w jego decyzjach.

Vincent i jego pasjaVincent odkrywa swoją pasję do winiarstwa. Zaczyna uczyć się wszystkiego o winie i zaczyna produkować własne wina. Jego pasja staje się jego sposobem na życie.

Vincent i jego wyzwanieVincent staje przed wielkim wyzwaniem, którym jest udział w konkursie winiarskim. Musi zmierzyć się z najlepszymi winiarzami na świecie, aby zdobyć tytuł Konesera.

Vincent i jego sukcesVincent wykazuje się wielką determinacją i wytrwałością, dzięki czemu osiąga sukces. Jego wino zostaje docenione przez jury i zostaje uznane za najlepsze na świecie. Vincent zostaje uznany za Konesera.

ZakończenieVincent odnajduje swoje miejsce w świecie i zdobywa szacunek i uznanie. Jego przyjaciele są dumni z jego osiągnięć i wspierają go w dalszym rozwoju. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Vincent odnajduje swoje miejsce w świecie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Koneser obsada
Koneser
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Dramat
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Giuseppe Tornatore
Scenariusz: Giuseppe Tornatore
Produkcja: Włochy
Premiera: 2 sierpnia 2013 (Polska)
1 stycznia 2013 (świat)

Koneser - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Koneser - Opinie

8 + 9 =

Koneser - polecane w tej kategorii

Koneser - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne