Fot: Krzysztof Stefaniak / Shutterstock.com

Erica

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Erica jest młodą dziewczyną z Ohio, która decyduje się oddać swoje dzieci do adopcji. Ich adopcyjnymi rodzicami zostają Monica i Chandler.
W rolę dziewczyny wciela się Anna Faris.


WYGLĄD


Erica jest drobną kobietą o delikatnej urodzie i jasnych blond włosach. 


BIOGRAFIA


Erica początkowo nie była pewna, kto jest ojcem jej dzieci – jej licealny chłopak czy mężczyzna, który obecnie siedzi w więzieniu za zabójstwo ojca przy pomocy łopaty. Monica i Chandler są trochę przerażeni wizją potomka mordercy, ale wkrótce wychodzi na jaw, że nie może być on ojcem dzieci (Erica tak naprawdę nie uprawiała z nim seksu). 


Pojawia się też nieporozumienie dotyczące zawodów Moniki i Chandlera. Przez pomyłkę Erica myśli, że odda dzieci lekarce i wielebnemu. Monika tak bardzo pragnie dzieci, że chce zostawić to nieporozumienie, gdyż obawia się, że gdy prawda wyjdzie na jaw, Erica nie będzie już chciała oddać im dzieci. Chandler namawia ją jednak w końcu do powiedzenia prawdy i przekonuje Ericę, że będą dobrymi rodzicami.


Podczas porodu zarówno biologiczna matka, jak i przyszli rodzice dowiadują się, że zamiast jednego dziecka na świat przyjdą bliźniaki. Wszyscy są bardzo zaskoczeni, ale cieszą się. Monica i Chandler postanawiają nazwać dzieci Jack (po ojcu Moniki) i Erica (właśnie po biologicznej matce). 

Pełna biografia »

Erica - powiązania postaci

Erica
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Anna Faris

Erica - Opinie

9 + 8 =

Przyjaciele - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne