Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta


1 głosy
Las Aventuras de Tadeo Jones
Oceń film
5.00

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta - fabułaTedi i poszukiwacze zaginionego miastaTedi to młody chłopiec, który mieszka w małym miasteczku. Jego rodzice są archeologami i odkryli starożytne miasto, które zaginęło wiele lat temu. Postanawiają wyruszyć w poszukiwaniu tego miasta.

Tedi i jego przyjacieleTedi wyrusza w podróż z trzema przyjaciółmi: Zuzą, Kacprem i Kają. Wszyscy są bardzo odważni i gotowi do przygody. Podczas podróży spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w poszukiwaniu zaginionego miasta.

Przygody TediegoTedi i jego przyjaciele przeżywają wiele przygód. Spotykają dzikie zwierzęta, starożytne ruiny i tajemnicze postacie. Przechodzą przez wiele niebezpiecznych sytuacji, ale zawsze znajdują sposób, aby sobie poradzić.

Zły czarodziejPodczas swojej podróży Tedi i jego przyjaciele spotykają złego czarodzieja, który chce zatrzymać ich w swojej krainie. Czarodziej ma wielką moc i wszyscy są zagrożeni. Na szczęście Tedi i jego przyjaciele znajdują sposób, aby pokonać czarodzieja i uciec.

Odkrycie zaginionego miastaPo wielu przygodach Tedi i jego przyjaciele odkrywają zaginione miasto. Jest to wspaniałe miejsce pełne starożytnych ruin i skarbów. Tedi i jego przyjaciele są bardzo szczęśliwi, że udało im się odnaleźć to miejsce.

Tedi i jego przyjaciele wracają do domu z wieloma wspaniałymi wspomnieniami i skarbami. Są bardzo dumni, że udało im się odnaleźć zaginione miasto.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta obsada
Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Enrique Gato
Scenariusz: Jordi Gasull, Neil Landau i in.
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 14 czerwca 2013 (Polska)
4 czerwca 2012 (świat)

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta - Opinie

4 + 8 =

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta - polecane w tej kategorii

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne