Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Mindy Kominsky

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mindy Kominsky to córka rozwiedzionych rodziców - Sandy’ego i Roz (Kathleen Turner). Jest zaradna, dowcipna, ma praktyczne podejście do życia. Prowadzi sprawy organizacyjne w szkole aktorskiej ojca. Z czasem ma przejąć jej prowadzenie. Spotyka się ze starszym od siebie mężczyzną.


WYGLĄD


Budzi sympatię. Nosi długie, jasne, pofalowane włosy. Lubi swobodny ubiór. Jest korpulentna. Ma ciepły, przyjazny uśmiech. 


BIOGRAFIA


Mindy Kominsky pomaga ojcu w prowadzeniu jego szkoły aktorskiej. Zajmuje się tam wszelkimi sprawami organizacyjnymi, ale podsuwa mu również pomysły i koncepcje co do samego charakteru zajęć. Jej pomoc jest bardzo istotna dla funkcjonowania szkoły. 


Sandy ma w córce duże wsparcie. Jednocześnie jest ona jego szczerym partnerem – potrafi bez ogródek wytknąć mu jego błędy i wady, a także skutecznie namówić do działania. Tak było w przypadku unikania wizyty Sandy’ego u chorej przyjaciółki, odwlekania wykonania badań medycznych czy w okresie kłopotów finansowych ojca. 


Mindy ma swój świat. Wydaje się, że nie interesują ją spotkania w szerokim gronie towarzyskim. Jest bardzo zaangażowana w życie zawodowe (szkoła aktorska) a poza tym spotyka się z dużo starszym od siebie mężczyzną, czym wprawia ojca w zakłopotanie. Postanawia więc poznać ich ze sobą, choć potem zdaje się żałować tej decyzji. Okazuje się bowiem, że Sandy i Martin (bądź co bądź obaj mający już swoje lata) odnajdują wiele wspólnego ze sobą i na pierwszej kolacji, którą jedzą we troje, czuje się przez nich nieco ignorowana. 


Związek Mindy z Martinem przetrwa jednak pojawiające się na ich drodze przeszkody, takie jak chwilowy brak zaufania, kiedy Mindy dowiaduje się, że otrzyma od ojca dużą sumę pieniędzy i to, jak sugeruje Sandy, może stać się przyczyną wykorzystywania jej przez Martina. Nie zniechęcą jej również kłopoty zdrowotne Martina (w końcu nie jest już młodym facetem) ani jego zaborcza matka. W ostatnim sezonie serialu Mindy zostaje szczęśliwą, jak się wydaje, żoną swojego wybranka i uradowanym świadkiem wielkiego sukcesu aktorskiego swojego ojca.


 

Pełna biografia »

Mindy Kominsky - powiązania postaci

Mindy Kominsky
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Sarah Baker
Ojciec: Sandy Kominsky

Mindy Kominsky - Opinie

2 + 10 =

The Kominsky Method - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne