Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Huell Babineaux

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jedna z drugoplanowych postaci w sezonach 3-5. Huell jest „człowiekiem do wynajęcia” z półświatka przestępczego, mieszkającym w Albuquerque, w stanie Nowy Meksyk. Szybko staje się osobistym pomocnikiem Jimmy’ego McGilla i wykonuje na jego rozkazy różne zlecenia oraz pomaga mu w przekrętach. Między mężczyznami zawiązuje się mocna przyjaźń zawodowa.


WYGLĄD


Huell jest niskim, ściętym na łyso czarnoskórym mężczyzną przy kości w wieku około trzydziestu pięciu lat. Nosi luźne koszule w kratę oraz skórzaną kurtkę. Jego głowa przypomina kształtem duże jajko.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Jimmy wynajmuje Huella, aby ten pojawił się na przesłuchaniu Chucka McGilla w jego sprawie. Ma on za zadanie wsunąć mu do kieszeni w pełni naładowany telefon komórkowy pod niewiedzą Chucka, co prowadzi do jego upokorzenia i spadku wiarygodności przed sądem.


Sezon 4


Jimmy wynajmuje Huella, aby ten był jego osobistym ochroniarzem podczas nielegalnej sprzedaży przestępcom telefonów jednorazowych. Wszystko idzie sprawnie, dopóki Huell nie trafia do aresztu, gdzie zostaje rozpoznany jako słynny kieszonkowiec. Grozi mu dwa i pół roku więzienia. Jimmy kontaktuje się z Kim i prosi ją o radę, po czym wymyślają sposób na odrzucenie zarzutów wobec Huella. Jimmy udaje się wraz z nim do Coushatty w Luizjanie, rodzinnego miasteczka Huella, w którym Jimmy angażuje lokalną społeczność do napisania listów uznania na korzyść Babineaux. Zgromadzone w zatrważających ilościach listy zostają potem wysłane do przydzielonego jego sprawie sędziego, co sprawia, że Huell wychodzi w oczach prokuratury na lokalnego bohatera. Jego wyrok zostaje zredukowany do zaledwie kilku miesięcy prac społecznych.


Sezon 5


Huell zostaje świadkiem na ślubie Jimmy’ego i Kim. McGill przekonuje go, że to tylko formalność, mająca na celu zapewnienie nowożeńcom przywileju małżeńskiego w przypadku, gdyby w przyszłości zostali zmuszeni do zeznawania przeciwko sobie.


 

Pełna biografia »

Huell Babineaux - powiązania postaci

Huell Babineaux
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Lavell Crawford

Huell Babineaux - Opinie

2 + 8 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne