Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Stacey Ehrmantraut - Zadzwoń do Saula


0 głosy
Better Call Saul
Oceń film
0.00

Stacey Ehrmantraut

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jedna z drugoplanowych postaci w serialu. Stacey jest wdową po zmarłym Matcie Ehrmantraucie, synu Mike’a, oraz matką wnuczki Mike’a, Kaylee. Mieszka w Albuquerque, w Nowym Meksyku. Z zawodu jest pielęgniarką. Ma dobre relacje z Mike’em, który po śmierci Matta opiekuje się Stacey i jej córką, chcąc zapewnić im godne życie oraz zabezpieczyć ich finansowo na przyszłość.


WYGLĄD


Stacey jest młodą kobietą przed trzydziestką, o długich, brązowych włosach. Najczęściej widzimy ją ubraną w odzienie pracownicze. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Mike konfrontuje się ze Stacey po tym, gdy ta wzywa na niego policję z Filadelfii. Stacey tłumaczy się, że znalazła podejrzaną ilość gotówki ukrytej w domu, który dzieliła z Mattem i powiadomiła policję pod wpływem impulsu, chcąc wyjaśnić jej pochodzenie i okoliczności śmierci męża. Mike wyjawia jej całą prawdę, wskazując, że Matt jako jedyny w swoim oddziale nie dał się korupcji, co przypłacił życiem. Ehrmantraut przyznaje się również do morderstwa oprawców syna. Po tym wyznaniu Stacey zaczyna pałać większą sympatią do Mike’a, znajdując w nim przyjaciela w niedoli. Kilka razy prosi o opiekę nad Kaylee, na co ten chętnie się zgadza. Gdy Mike podarowuje im adoptowanego psa, początkowo sceptyczna Stacey przyjmuje prezent, stawiając na pierwszym miejscu radość Kaylee.


Sezon 2


Stacey zwierza się Mike’owi z faktu, że w przeciągu kilku ostatnich nocy słyszała w środku nocy strzały. Mike’owi udaje się dojść do źródła hałasu - okazuje się on być wydawany przez chłopca rozwożącego gazety nad ranem. Stacey jednak jest przekonana, że to nieprawda. Mike zgadza się zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo i przenieść Stacey razem z Kaylee do bezpieczniejszej dzielnicy. 


Sezon 3


Mike zabiera Stacey na spotkanie grupy wsparcia, w ramach której usiłują przepracować terapeutycznie śmierć Matta. W nowo zamieszkałej okolicy Stacey proponuje sąsiedztwu pomoc w budowie placu zabaw, chcąc tym samym bardziej zintegrować się z tamtejszą społecznością. 


Sezon 4


Na spotkaniu grupy wsparcia Stacey zwierza się, że podczas codziennych obowiązków coraz mniej myśli o zmarłym mężu i wyraża obawę, że niedługo z jej pamięci ulecą poszczególne elementy ich wspólnego życia. Smuci to Mike’a, Stacey przekonuje go jednak, że nigdy nie zapomni Matta.


Sezon 5


Stacey martwi się o Mike’a i wynajmuje opiekunkę, żeby zdjąć z niego ciężar okazjonalnego opiekowania się Kaylee. Dochodzi do szczerej rozmowy, podczas której Mike bez krępacji wspomina Matta, co jest pierwszą oznaką, że zaczyna on oswajać śmierć syna, na co Stacey reaguje z ulgą. 

Pełna biografia »

Stacey Ehrmantraut - powiązania postaci

Stacey Ehrmantraut
Fot: Ga Fullner / Shutterstock.com
Aktor: Kerry Condon
Córki: Kaylee Ehrmantraut

Stacey Ehrmantraut - Opinie

2 + 6 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne