Wydział 13


0 głosy
Diamant 13
Oceń film
0.00

Wydział 13 - fabułaFabuła filmu "Wydział 13"Film "Wydział 13" to akcja rozgrywająca się w przyszłości, w której władza jest w rękach korporacji. Głównym bohaterem jest Damien, młody chłopak, który zostaje wciągnięty w walkę z korupcją i przestępczością.

Damien i jego przyjacieleDamien jest wspierany przez swoich przyjaciół: Leito, Lola i K2. Wspólnie tworzą grupę, która walczy z korupcją i przestępczością. Wspólnie stawiają czoła władzy, która chce ich zniszczyć.

Walka z Wydziałem 13Damien i jego przyjaciele stają do walki z Wydziałem 13, który jest odpowiedzialny za wszelkie przestępstwa w mieście. Wydział 13 jest zarządzany przez szefa, który jest zdeterminowany, aby zniszczyć grupę.

Konfrontacja z władząDamien i jego przyjaciele stają do walki z władzą, która chce ich zniszczyć. Muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby osiągnąć swój cel. Muszą walczyć o swoje życie i wolność.

ZakończenieFilm kończy się zwycięstwem Damiana i jego przyjaciół. Udało im się pokonać Wydział 13 i władzę, która chciała ich zniszczyć. Zwycięstwo Damiana i jego przyjaciół oznacza wolność dla miasta i jego mieszkańców.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wydział 13 obsada
Wydział 13
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Thriller, Kryminał
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Gilles Béhat
Scenariusz: Hugues Pagan
Produkcja: Francja, Belgia, Luksemburg
Premiera: 21 stycznia 2009 (świat)

Wydział 13 - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Wydział 13 - Opinie

3 + 9 =

Wydział 13 - polecane w tej kategorii

Wydział 13 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne