Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Ernesto

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Ernesto jest jedną z drugoplanowych postaci, byłym pracownikiem firmy Hamlin, Hamlin & McGill w Albuquerque, Nowym Meksyku. Na zlecenie Howarda Hamlina odpowiadał on za zaopatrywanie w środki niezbędne do życia Chucka McGilla, gdy ten, poprzez swoje zaburzenie, nie był w stanie wychodzić z domu. Ernesto przykładał dużą wagę do pracy „chłopca na posyłki”, spełniając wszystkie zachcianki Chucka o każdej porze dnia i nocy. Ernesto - z wzajemnością - pała dużą sympatią do Jimmy’ego McGilla i Kim Wexler.


WYGLĄD


Ernesto jest młodym, chudym ciemnoskórym mężczyzną. Nosi okulary z grubymi oprawkami oraz koszule w kratę. Dba o schludność ubioru, aby zrobić dobre wrażenie na swoich pracodawcach. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Ernesto, będąc dotychczas zaledwie stażystą w HMM, świętuje, gdy Howard proponuje mu pracę w swojej firmie. Okazuje się jednak, że, ku rozczarowaniu marzącego o karierze prawniczej Ernesto, przydzielona zostaje mu rola chłopca na posyłki, odpowiadającego za spełnianie zachcianek Chucka. Chuck wykorzystuje Ernesto, zawracając mu głowę o błahostki. 


Sezon 2


Gdy Chuck decyduje się odwiedzić siedzibę HMM, Ernesto służy mu jako osobisty kierowca. Następnie opiekuje się starszym McGillem podczas jego ataków nadwrażliwości elektromagnetycznej. Chuck zleca Ernesto wizytę w sklepie poligraficznym, w którym, jak podejrzewa, Jimmy sfałszował jego dokumentację dotyczącą Mesa Verde. Ernesto dowiaduje się, że Jimmy faktycznie odwiedził sklep w noc incydentu, kłamie jednak na jego korzyść, zaniepokojony pogarszającym się stanem Chucka. 


Sezon 3


Chuck manipuluje Ernesto, „przypadkiem” włączając w jego obecności nagranie, na którym Jimmy przyznaje się do sfałszowania dokumentów. Zaniepokojony Ernesto informuje o istnieniu nagrania Jimmy’ego, który to następnie włamuje się do domu Chucka w celu kradzieży kasety. Wszystko to jednak jest planem Chucka, który chciał w ten sposób przyłapać Jimmy’ego na gorącym uczynku. Niedługo później Chuck zwalnia Ernesto, nie podając pracownikowi żadnego wyraźnego powodu swojej decyzji.


Sezon 4


Ernesto pojawia się w retrospekcji, w której Jimmy kończy szkołę prawniczą i uzyskuje licencję do wykonywania zawodu. Następnie dwójka bohaterów świętuje razem na imprezie karaoke.

Pełna biografia »

Ernesto - powiązania postaci

Ernesto
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Brandon K. Hampton

Ernesto - Opinie

6 + 10 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne