Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Francesca Liddy

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Francesca jest jedną z drugoplanowych postaci w sezonach 3-4 serialu. Liddy staje się asystentką Jimmy’ego w momencie, gdy McGill zatrudnia ją na stanowisko recepcjonistki w założonej wraz z Kim kancelarii Wexler McGill. Mimo późniejszego rozwiązania placówki, Francesa pozostaje pracownikiem Goodmana w trakcie akcji serialu „Breaking Bad”, co obserwujemy w jednej z futurospekcji w sezonie czwartym „Zadzwoń do Saula”.


WYGLĄD


Francesca jest niską, ciemnowłosą kobietą z nadwagą w wieku około trzydziestu lat. Ubiera się w eleganckie koszule i marynarki, chcąc sprawiać na klientach i pracodawcy jak najlepsze wrażenie.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Francesca przychodzi do kancelarii Wexler McGill na rozmowę w sprawie podjęcia pracy recepcjonistki. Wzbudza ona zaufanie w Jimmym, który zatrudnia ją z miejsca, ignorując uwagę Kim o tym, że powinni przesłuchać więcej chętnych. Francesca doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków i staje się cennym nabytkiem dla kancelarii. Gdy na skutek wytoczonego przez Chucka procesu Jimmy traci licencję do wykonywania zawodu na rok, Francesca pomaga mu poinformować telefonicznie o tym fakcie wszystkich klientów Wexler McGill. Jimmy obiecuje zatrudnić ją ponownie, gdy znów będzie mógł świadczyć usługi prawnicze. Niedługo później kancelaria zostaje jednak rozwiązana.


Sezon 4


Francesca pojawia się na początku sezonu w futurospekcji, w trakcie której pomaga Jimmy’emu, świadczącemu swoje usługi już oficjalnie jako Saul Goodman, w niszczeniu obciążających go prawnie dokumentów. Jest to znak, że relacja pomiędzy dwójką bohaterów utrzymała się i odnowili oni współpracę w przyszłości. Saul dotrzymał tym samym obietnicy, którą złożył Francesce, zwalniając ją z Wexler McGill.

Pełna biografia »

Francesca Liddy - powiązania postaci

Francesca Liddy
Aktor: Tina Parker

Francesca Liddy - Opinie

2 + 9 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne