Fot: Shutterstock

Jolene

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jolene jest sierotą, z którą Beth zaprzyjaźniła się w ośrodku. Jest bardzo buntownicza, co przejawiało się już w dzieciństwie, kiedy wyzywała pracowników sierocińca. Jolene nigdy nie została adoptowana, a narastającą frustrację wyładowywała na otaczających ją osobach. Kiedy stała się pełnoletnia i zwolniono ją z ośrodka, zajęła się karierą sportową, marząc jednak o studiach prawniczych, na które odkłada pieniądze. Przyjechała do Beth powiadomić ją o śmierci pana Shaibela.
W rolę Jolene wciela się Moses Ingram.


WYGLĄD


Jolene ma kręcone czarne włosy i ciemnobrązowe oczy. 


BIOGRAFIA


Kiedy Beth trafia do ośrodka, Jolene doradza jej, by nie jadła od razu podawanych sierotom psychotropów, a oszczędzała je na wieczór. To pomaga młodej dziewczynie rozmyślać o szachach, ale także prowadzi do uzależnienia od leku. Bohaterki szybko zaprzyjaźniają się, a ich wzajemna opieka nad sobą trwa do momentu, aż Beth nie zostanie zaadoptowana. Przed wyjazdem Beth do nowej rodziny Jolene w zazdrości zabiera jej ulubioną książkę o szachach.


Po kilku latach Jolene pojawia się u Beth, by powiadomić ją o śmierci jej mentora. Kiedy widzi, w jakim stanie jest Beth, próbuje jej pomóc. Bohaterki spędzają ze sobą czas, podobnie jak w przeszłości. Okazuje się, że mimo upływu lat dalej znajdują wspólny język. Jolene pożycza Beth pieniądze na wyjazd do Moskwy, aby wygrała najważniejszy turniej w swojej karierze.

Pełna biografia »

Jolene - powiązania postaci

Jolene
Aktor: Moses Ingram

Jolene - Opinie

9 + 1 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne