Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Kevin Wachtell

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Kevin Wachtell jest jedną z drugoplanowych postaci w serialu. Jest dyrektorem generalnym filii banków Mesa Verde i szefem zatrudnionej u niego Kim Wexler. Kevin często udaje się na spotkania biznesowe ze swoją bliską współpracowniczką Paige. Szanuje Kim jako cenny nabytek dla interesów Mesa Verde, nie przepada jednak zbytnio za jej mężem, Jimmym McGillem


WYGLĄD


Kevin jest łysiejącym mężczyzną w wieku około sześćdziesięciu lat. Najczęściej widzimy go ubranego w pełny garnitur, lecz w dniach wolnych od pracy lubuje się w przewiewnych koszulkach polo.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Za sprawą Kim, która skontaktowała się z Paige, Kevin decyduje się na zawodową współpracę Mesa Verde z firmą Hamlin, Hamlin & McGill. Jednak gdy Kim przechodzi na praktykę solową i oferuje Kevinowi współpracę na wyłączność, ten decyduje się zostać przy firmie Hamlina. Kiedy Jimmy fałszuje dokumentację Chucka dotyczącą Mesa Verde, Kevin, rozczarowany kompromitacją nowego kontrahenta, zgadza się na wcześniejszą propozycję Kim i oddaje prawne interesy swojej firmy w jej ręce.


Sezon 3


Kevin jest bardzo zadowolony z pracy Kim i tego, co wnosi ona do Mesa Verde. Zleca jej powzięcie nowego klienta, bliskiego przyjaciela Kevina, który potrzebuje prawnej pomocy w Teksasie. Przyczynia się tym samym do jej przepracowania.


Sezon 4


Gdy Kim wraca do pracy w Mesa Verde po wypadku samochodowym, Kevin przytłacza ją ambitnymi planami na dalszy rozwój filii banków. Powoduje to, że Kim coraz bardziej emocjonalnie oddala się od pracy w Mesa Verde, kierując swoją uwagę w stronę zawodu publicznego adwokata urzędowego.


Sezon 5


Gdy Kevin wraz z Paige zlecają Kim zajęcie się emerytem, który nie chce opuścić swojego, znajdującego się na terenach przeznaczonych na dalszą ekspansję Mesa Verde, domu, Kevin ignoruje uwagi Kim i jej propozycje, aby spróbować przenieść plany na inny teren. Utrzymuje, że emeryt przebywa na tych ziemiach nielegalnie, gdyż prawnie należą one do niego i jego rodziny. Prowadzi to do tego, że Kim obmyśla z Jimmym intrygę, w trakcie której Goodman przy pomocy swojej zaufanej ekipy filmowej przemontowują dawną reklamę Mesa Verde z udziałem ojca Kevina, Dona Wachtella. Działania te mają na celu wymuszenie na Kevinie ugody pieniężnej dla poszkodowanego emeryta oraz przeniesienie terenu ekspansji gdzie indziej. Kevin, nie chcąc, aby kompromitująca jego ojca i firmę reklama ujrzała światło dzienne, zgadza się na żądania, daje jednak wyraźny wyraz niechęci wobec Saula i jego nieczystych praktyk.


 

Pełna biografia »

Kevin Wachtell - powiązania postaci

Kevin Wachtell
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Rex Linn

Kevin Wachtell - Opinie

9 + 6 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne