Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Kaylee Ehrmantraut - Zadzwoń do Saula


0 głosy
Better Call Saul
Oceń film
0.00

Kaylee Ehrmantraut

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jedna z drugoplanowych postaci w serialu “Zadzwoń do Saula”. Ze względu na szybkie dorastanie aktorów dziecięcych, na przestrzeni pięciu sezonów serialu w Kaylee wcielają się aż trzy aktorki. Są to kolejno: Faith Healey, Abigail Zoe Lewis oraz Juliet Donnenfield. Kaylee jest wnuczką Mike’a Ehrmantrauta i mieszka ze swoją mamą, Stacey w domku jednorodzinnym w Albuquerque.


WYGLĄD


Kaylee jest małą dziewczynką w wieku od ok. sześciu do ośmiu lat. Podobnie jak jej mama Stacey, Kaylee nosi długie, brązowe włosy. Ubiera się typowo na swój wiek. Bardzo lubi kolor różowy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kylee cieszy się, gdy odwiedza ją dziadek i spędza z nim czas na placu zabaw, gdzie Mike popycha ją na huśtawce. Reaguje entuzjastycznie na wieści o tym, że Mike postanawia zostać w Albuquerque na dłużej, aby dbać o bezpieczeństwo jej i mamy.


Sezon 2


Hector Salamanca nagabuje Mike’a, gdy ten zajmuje się Kaylee, aby zagrozić mu na oczach wnuczki. Wymusza w ten sposób na Mike’u, aby pomógł mu zmniejszyć potencjalny wyrok swojego siostrzeńca, Tuco.


Sezon 4


Mike mówi Stacey, że nowe godziny pracy (będącej tak naprawdę wykonywaniem zleceń Gustava Fringa) pozwalają mu częściej opiekować się Kaylee i regularnie odbierać ją z przedszkola. 


Sezon 5


Zestresowany wydarzeniami, które doprowadziły go do zabicia na zlecenie zatrudnionego przez Gusa inżyniera, Wernera Zieglera, Mike wybucha złością w obecności Kaylee, co prowadzi do interwencji Stacey, która wymusza na nim utrzymanie odpowiedniego dystansu. Pod koniec sezonu Mike jednak godzi się z rodziną i znów spędza czas z wnuczką.


 

Pełna biografia »

Kaylee Ehrmantraut - powiązania postaci

Kaylee Ehrmantraut
Aktor:
Matka: Stacey Ehrmantraut

Kaylee Ehrmantraut - Opinie

10 + 2 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne