Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Arturo Colon

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Arturo jest drugoplanową postacią w serialu. Był jednym z najbardziej lojalnych podwładnych Hectora Salamanki i pomagał mu w kierowaniu narkotykową operacją rodziny Salamankich na terenie Albuquerque. 


WYGLĄD


Arturo jest trzydziestoparolatkiem hiszpańskiego pochodzenia. Nosi długie, upięte w kucyk ciemne włosy i czarne, skórzane kurtki.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Na zlecenie Hectora, Arturo włamuje się do domu Mike’a Ehrmantrauta, aby przekonać go do przyjęcia propozycji Salamanki i udzielenia mu pomocy, mającej na celu zmniejszenie wyroku siostrzeńca Hectora, Tuco. Arturo jest świadkiem, jak Mike grozi Hektorowi przy użyciu pistoletu, żądając większej zapłaty za spełnienie prośby. 


Sezon 3


Arturo często towarzyszy Hektorowi przy nielegalnych transakcjach, razem z Nacho Vargą w roli ochroniarza. Towarzyszy również swojemu szefowi, gdy ten próbuje przekonać do pomocy w dystrybucji narkotyków ojca Nacho, Manuela. Wreszcie Arturo jest obecny, gdy Hector dostaje wylewu na skutek intrygi zaplanowanej przez Nacho, który podmienił leki na serce Salamanki z ibuprofenem. 


Sezon 4


Nacho i Arturo dostają wytyczne, aby pilnować interesu narkotykowego pod nieobecność hospitalizowanego Hectora. Udają się do Los Pollos Hermanos, aby zebrać swoją należność od ludzi Gustavo Fringa. Tam trafiają na Victora i Tyrusa, z którymi wchodzą w konflikt. Nagle z ciemności wychodzi Gustavo, który atakuje Arturo od tyłu i dusi go plastikową torebką. Ma to na celu przerażenie Nacho, którego Gus zmusza do pracy podwójnego agenta. 

Pełna biografia »

Arturo Colon - powiązania postaci

Arturo Colon
Aktor: Vincent Fuentes

Arturo Colon - Opinie

10 + 3 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne