Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Victor

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Victor jest jednym z drugoplanowych bohaterów w sezonach 3-5 serialu. Victor jest, obok Mike’a Ehrmantrauta, jednym z najwierniejszych popleczników Gustava Fringa. Lojalnie pomaga mu w budowie jego narkotykowego imperium na terenie Albuquerque oraz w walce o dominację na terytorium, którą Gus toczy z rodziną Salamanców. 


WYGLĄD


Victor jest dwudziestoparolatkiem o oliwkowej karnacji. Ma ścięte na jeża włosy i najczęściej nosi charakterystyczną, zgniłozieloną kurtkę wojskową.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Victora poznajemy, gdy Mike próbuje znaleźć osobę odpowiedzialną za powstrzymanie go od zamordowania Hectora Salamanki. Victor okazuje się być osobą, która umieściła w samochodzie Mike’a urządzenie namierzające. Mike śledzi Victora, co doprowadza go do Gusa. Podczas spotkania Mike’a z Gusem Victor służy za współochroniarza Fringa, wraz z Tyrusem Kittem. 


Sezon 4


Po wylewie Hectora Salamanki to właśnie Victor na zlecenie Gusa śledzi Nacho, po czym jest świadkiem sytuacji, gdy Varga próbuje pozbyć się dowodów swojego udziału w “nieszczęśliwym wypadku” Hectora. W dalszym ciągu sezonu Victor i Tyrus pomagają Gusowi w transporcie pieniędzy pomiędzy różnymi placówkami Los Pollos Hermanos. Victor obecny jest również, gdy Gus szantażuje Nacho i zmusza go do pracy w roli podwójnego agenta.


Sezon 5


Victor wraz z Tyrusem pomagają dostać się Saulowi Goodmanowi i Mike’owi z powrotem do Albuquerque, po ich nieszczęśliwej przygodzie na pustyni. Następnie Gus zleca mu śledzenie Nacho, gdy Varga wraz z Lalo udają się za granicę. 

Pełna biografia »

Victor - powiązania postaci

Victor
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Jeremiah Bitsui

Victor - Opinie

10 + 3 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne