Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Paige Novick

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Paige jest jedną z drugoplanowych postaci w serialu. Jest główną adwokatką strony filii banków Mesa Verde oraz szefową Kim Wexler, z którą łączy ją przyjaźń od lat studenckich. Zajmuje się sprawami biznesowymi firmy wraz z dyrektorem generalnym Mesa Verde, Kevinem Wachtellem. 


WYGLĄD


Paige jest elegancko ubraną kobietą w wieku około 35 lat. Ma krótkie, zaczesane w grzywkę brązowe włosy. 


BIOGRAFIA


Sezon 2


Kim, pracująca ówcześnie dla HMM, kontaktuje się z Paige w sprawie oferty zawodowej współpracy z Mesa Verde, na co Novick – jako główny adwokat strony reprezentujący interesy firmy – zgadza się. Jednak gdy Kim opuszcza Hamlin, Hamlin & McGill i przechodzi na prowadzenie prywatnej praktyki prawniczej, rozpoczyna ona starania mające na celu pozyskanie Mesa Verde jako swojego klienta na wyłączność. Paige jest przychylna temu pomysłowi, lecz po spotkaniu z Howardem i Chuckiem decyduje się, wraz z Kevinem, kontynuować współpracę z firmą Hamlina. Jednak gdy Jimmy fałszuje dokumentację Chucka, kompromitując tym samym brata i jego firmę w oczach klienta, Paige wraz z Kevinem decydują się zawierzyć interesy swojej firmy Kim, stając się tym samym jej pierwszym, dużym klientem w praktyce solowej.


Sezon 3


Paige chwali Kim, która świetnie wywiązuje się z powierzonych jej obowiązków jako pomoc prawnicza dla Mesa Verde. Następnie, po kompromitacji na przesłuchaniu Chucka w sprawie Jimmy’ego, wyraża ona wobec Kim entuzjazm, zadowolona z faktu, że nie zdecydowała się wraz z Kevinem kontynuować zawodowej współpracy z HMM. Kim zwierza się Paige ze swoich wyrzutów sumienia, twierdząc, że sądowe pogrążenie Chucka było niemoralne ze względu na rozwijającą się chorobę psychiczną starszego McGilla.


Sezon 4


Paige strofuje Kim, gdy ta zajęta urzędowymi sprawami pro bono nie wywiązuje się z terminów i nie odbiera od niej telefonu. Paige przypomina Kim, że obiecała skupić się tylko na interesach Mesa Verde i powinna zawsze być pod ręką. Kim zgadza się i przeprasza.


Sezon 5


Paige zleca Kim zajęcie się sprawą emeryta, który nie chce opuścić swojego rodzinnego domu, znajdującego się na terenach przeznaczonych na późniejszą ekspansję Mesa Verde. Nie zgadza się, gdy Kim proponuje przenieść plany budowy na inną lokalizację, skupiona wyłącznie na interesach swojej firmy. 

Pełna biografia »

Paige Novick - powiązania postaci

Paige Novick
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Cara Pifko

Paige Novick - Opinie

6 + 8 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne