Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Tyrus Kitt

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Tyrus Kitt jest jedną z drugoplanowych postaci w sezonach 3-5 serialu. Należy, wraz z Victorem i Mike’em Ehrmantrautem, do świty najbliższych pracowników Gustava Fringa. Pomaga Gustavo w jego operacji narkotykowej na terenie Albuquerque, wykonując drobne zlecenia i często wcielając się w rolę osobistego ochroniarza.


WYGLĄD


Tyrus jest wysokim, chudym, ciemnoskórym mężczyzną w okolicach trzydziestki. Ma włosy ścięte na jeża i nigdy nie rozstaje się ze swoją czarną, skórzaną kurtką.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Tyrusa widzimy po raz pierwszy w momencie, gdy wraz z Gusem śledzą Mike’a, który na życzenie Gusa zrezygnował z zamiaru morderstwa Hectora Salamanki. Tyrus pracuje przy dostawach Los Pollos Hermanos razem z Victorem, wraz z nim asystują również Gusowi jako ochroniarze przy jego pierwszym spotkaniu z Mike’em.


Sezon 4


Po wylewie Hectora, to Tyrus informuje Gusa o jego stanie zdrowia i prognozach o niepełnosprawności. Tyrus jest również obecny, gdy Gus zmusza Nacho do pracy podwójnego agenta oraz pomaga Mike’owi przy nadzorowaniu grupy inżynierów budujących sekretne podziemne laboratorium.


Sezon 5


Tyrus jest obecny, gdy Nacho decyduje się poprosić o pomoc Saula Goodmana w zmyleniu oddziału antynarkotykowego od podejrzeń wobec operacji Gusa. Po tym, jak Saul i Mike wracają razem ze strzelaniny na pustyni, wspólnie z Victorem pomaga im dostać się z powrotem do Albuquerque.

Pełna biografia »

Tyrus Kitt - powiązania postaci

Tyrus Kitt
Aktor: Ray Campbell

Tyrus Kitt - Opinie

3 + 3 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne