Motór - fabułaFabuła filmu "Motór"Film "Motór" to opowieść o młodym chłopaku o imieniu Jack, który marzy o tym, by zostać kierowcą wyścigowym. Jego marzenia stają się rzeczywistością, gdy jego ojciec, który jest właścicielem zakładu naprawy samochodów, zapisuje go na kurs wyścigowy.

Jack i jego przyjacieleJack ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego marzeniach. Wśród nich są jego przyjaciele z dzieciństwa, którzy są z nim od samego początku. Są też nowi przyjaciele, którzy dołączają do niego w trakcie jego przygody. Wśród nich są: jego nauczyciel wyścigów, który wspiera go w jego wysiłkach, oraz jego rywal, który staje się jego przyjacielem.

Walka o mistrzostwoJack zaczyna swoją przygodę z wyścigami i szybko staje się jednym z najlepszych kierowców. Jego przyjaciele wspierają go w jego wysiłkach, a on walczy o mistrzostwo. Wkrótce Jack staje się jednym z najlepszych kierowców w kraju i zaczyna walczyć o mistrzostwo.

ZakończenieJack wygrywa mistrzostwo i jego marzenia stają się rzeczywistością. Jego przyjaciele są z niego dumni i wspierają go w jego dalszych wysiłkach. Jack zdobywa szacunek i uznanie wśród innych kierowców i staje się jednym z najlepszych kierowców w kraju.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Motór obsada
Motór
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 82 min.
Reżyseria: Wiesław Paluch
Scenariusz: Wiesław Paluch
Produkcja: Polska
Premiera: 1 kwietnia 2005 (Polska)
1 kwietnia 2005 (świat)

Motór - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Motór - Opinie

2 + 1 =
Krowa, 2022-07-20 22:37:52
Elo Odpowiedz

Motór - polecane w tej kategorii

Motór - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne