Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Richard Schweikart - Zadzwoń do Saula


0 głosy
Better Call Saul
Oceń film
0.00

Richard Schweikart

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Richard „Rich” Schweikart jest jedną z drugoplanowych postaci w serialu. Jest współzałożycielem firmy prawniczej Schweikart & Cokely w Albuquerque, Nowym Meksyku. Firma Schweikarta przez krótki okres zatrudniała Kim Wexler. Schweikart & Cokely zajmuje się również interesami firmy Sandpiper, z którą Jimmy wraz z HMM wkroczył na wojenną ścieżkę, oskarżając zarząd domu spokojnej starości o finansowe nadużycia wobec swoich klientów.


WYGLĄD


Richard jest mężczyzną średniego wzrostu w wieku około 50-60 lat. Nosi starannie zaczesane, sięgające ramion siwiejące włosy oraz bujną, pełną brodę. Cechuje go nienaganny ubiór.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Richard dzwoni do Jimmy’ego, gdy ten szykuje się do pozwu wobec Sandpiper, aby odwieść go od tego pomysłu. Pomiędzy obiema stronami konfliktu odbywają się negocjacje, w trakcie których Richard proponuje braciom McGill 100 tys. dolarów ugody. Chuck dochodzi jednak do wniosku, że nadużycia, jakich dopuściło się Sandpiper, warte są wypłacenia o wiele bardziej pokaźnego odszkodowania. Odpowiada Schweikartowi, że albo zaproponuje jego stronie 20 milionów, albo spotkają się w sądzie. Richard odrzuca propozycję Chucka, kończąc negocjacje porażką. 


Sezon 2


Schweikartowi w oko wpada Kim Wexler, po czym oferuje on jej pracę w swojej firmie, zafascynowany jej charakterem i nieustępliwością w sądzie. Kim wyraża zainteresowanie posadą.


Sezon 4


Schweikart pojawia się na pogrzebie Chucka, na którym składa kondolencje Jimmy’emu. Kim rozpoczyna zawodową współpracę z Schweikart & Cokely, łączy ją jednak ze swoją pracą w Mesa Verde, aby mieć więcej czasu na pracę jako adwokat urzędowy. 


Sezon 5


Kim spotyka się z Richardem, aby poinformować go, że kończy swoją współpracę z nim i jego firmą, chcąc w pełni oddać się pracy urzędowej. 

Pełna biografia »

Richard Schweikart - powiązania postaci

Richard Schweikart
Fot: Greg2600 / Wikimedia Commons (CC BY-SA 2.0)
Aktor: Dennis Boutsikaris

Richard Schweikart - Opinie

4 + 5 =

Zadzwoń do Saula - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne