Fot: Shutterstock

Gabriel

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Zawsze opanowany, mówiący spokojnym głosem. Flirtuje z Emily i pomaga jej w  zaadaptowaniu się w nowym, paryskim środowisku. Gabriel jest świetnym kucharzem, pracuje w restauracji, do której czasem wpada Emily. Ma dziewczynę imieniem Camille, która staje się także przyjaciółką Emily. 


WYGLĄD


Gabriel jest przystojnym, młodym mężczyzną. Wyprostowana sylwetka, ułożona fryzura. W domu zakłada swobodne ubrania, w pracy – w restauracji, w której gotuje – zobaczymy go zawsze w białym fartuchu. 


BIOGRAFIA


Gabriel jest mieszkańcem jednej z paryskich kamienic. Pewnego razu poznaje Emily, dziewczynę, która przyjechała do Paryża do pracy i piętro wyżej wynajmuje mieszkanie. Do przypadkowego spotkania między nimi dochodzi, kiedy Emily, myląc pietra, próbuje otworzyć kluczem nie swoje drzwi, lecz te, które prowadzą do mieszkania Gabriela. Pomyłka taka przydarza się Emily ponownie, więc Gabriel, któremu dziewczyna wyraźnie wpadła w oko, zachęca ją w żartach, by robiła to częściej. Zaprasza ją także do swobodnego korzystania z jego łazienki, kiedy w mieszkaniu wynajmowanym przez Emily następuje awaria w łazience i nie może korzystać z prysznica. 


Gabriel i Emily zaczynają lubić się jeszcze bardziej, kiedy on pomaga Emily wnieść ciężką przesyłkę na ostatnie piętro. Potem zaprasza dziewczynę do siebie i przyrządza jej pyszny omlet.


Pewnego razu Emily zaskakuje go pocałunkiem, on spontanicznie odpowiada tym samym. Stało się to po tym, jak Gabriel uratował Emily od niezręcznej sytuacji z brakiem wolnego stolika w jednej z obleganych paryskich restauracji. Zgadza się, by Emily z ważnymi biznesowymi gośćmi zjawiła się w restauracji, w której on jest kucharzem. Znakomite dania przygotowane przez Gabriela sprzyjają zawarciu korzystnej dla obu stron umowy. Wówczas, po udanym wieczorze w restauracji, wdzięczna Emily całuje Gabriela. W chwilę potem pod restauracją zjawia się jego dziewczyna, Camille, która, jak się okazuje zna również Emily. Następnego dnia cała trójka spędza wspólnie czas na mieście. Gabriel czuje się w tak dobranym towarzystwie niezręcznie. To uczucie potęguje kolejne wydarzenie – Emily znów całuje Gabriela. Ma to miejsce w klubie, kiedy Gabriel znów pomaga Emily rozwiązać problem związany z jej pracą.


Oddalane w stosunku do Emily uczucie wcale nie gaśnie. W końcu spędzają ze sobą noc, kiedy Gabriel oznajmia, że rozstaje się z Camille. Powodem są nieporozumienia wywołane naciskiem rodziny Camille, by Gabriel przyjął od nich pożyczkę na kupno restauracji, w której pracuje. Nie podoba mu się ten pomysł, bo odbiera to jako uzależnienie się w przyszłości od rodziny Camille. Dlatego postanawia wyjechać z Paryża. 


Zmienia jednak decyzję, kiedy jeden z klientów agencji, w której pracuje Emily, chce zainwestować w restaurację, pod warunkiem, że Gabriel, doskonały kucharz, zostanie w niej nadal. Taki obrót sytuacji wywołuje radość na twarzy Emily. O nowej decyzji dowiaduje się także Camille, która postanawia o wszystkim porozmawiać z Emily. 


Jak rozwinie się ta skomplikowana sytuacja między trojgiem młodych ludzi, zobaczymy w 2 sezonie. 

Pełna biografia »

Gabriel - powiązania postaci

Gabriel
Fot: Vogue Taiwan / Wikimedia Commons, CC BY 3.0 (https://www.youtube.com/watch?v=ADqxq0vVPTk)
Aktor: Lucas Bravo

Gabriel - Opinie

2 + 10 =

Emily w Paryżu - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne