Dwóch i pół


3 głosy
Two and a Half Men
Oceń film
5.00

Dwóch i pół - fabułaSerial "Dwóch i pół"Serial "Dwóch i pół" to amerykański sitcom emitowany przez CBS od 2003 do 2015 roku. Głównymi bohaterami są trzej bracia: Alan Harper, Charlie Harper i Jake Harper.

Alan HarperAlan Harper jest starszym bratem Charliego i Jake'a. Jest samotnym ojcem, który po rozwodzie z żoną zamieszkał z synem w domu Charliego. Jest on zazwyczaj zestresowany i zagubiony, ale jest też bardzo troskliwy i opiekuńczy wobec swojego syna.

Charlie HarperCharlie Harper jest starszym bratem Alan i Jake'a. Jest on bardzo bogatym, sławnym i niezależnym kobieciarzem, który lubi imprezować i cieszyć się życiem. Jest on bardzo zabawny i zawsze ma dla swoich przyjaciół dobre rady.

Jake HarperJake Harper jest młodszym bratem Alan i Charliego. Jest on nastolatkiem, który uczy się w szkole średniej. Jest on bardzo inteligentny i zabawny, ale czasami jest też niegrzeczny i nieposłuszny.

Inne postacieSerial "Dwóch i pół" ma wiele innych postaci, w tym przyjaciół Charliego, takich jak: Berta, Rose, Evelyn i Walden. Są one zawsze gotowe pomóc Charlie'emu i jego braciom w ich codziennych problemach. Serial opowiada o ich przygodach i przyjaźni, która ich łączy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dwóch i pół obsada
Dwóch i pół
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy, Obyczajowy
Czas trwania: 22 min.
Reżyseria: Chuck Lorre, Lee Aronsohn
Scenariusz: Chuck Lorre, Lee Aronsohn
Produkcja: USA
Premiera: 22 września 2003

Dwóch i pół - gdzie obejrzeć

10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj

Dwóch i pół - Opinie

1 + 1 =

Dwóch i pół - polecane w tej kategorii

Dwóch i pół - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne