Blue Valentine


1 głosy
Blue Valentine
Oceń film
5.00

Blue Valentine - fabuła

Początek


Dean i Cindy są młodymi ludźmi, którzy spotykają się w barze. Dean jest pracownikiem stacji benzynowej, a Cindy jest studentką. Po krótkiej rozmowie postanawiają wyjść razem. Zaczynają się spotykać i szybko zakochują się w sobie.


Małżeństwo


Po kilku miesiącach związku Dean i Cindy postanawiają się pobrać. Mimo że ich rodziny nie są zachwycone ich decyzją, para decyduje się na ślub. Po ślubie Cindy zostaje w domu, aby zająć się ich córką Frankie. Dean pracuje, aby utrzymać rodzinę.


Kryzys


Po kilku latach małżeństwa Dean i Cindy zaczynają mieć problemy. Dean zaczyna pić, a Cindy czuje się zaniedbywana. Oboje zaczynają się kłócić i ich małżeństwo zaczyna się rozpadać.


Rozstanie


Dean i Cindy postanawiają się rozstać. Dean wyjeżdża, aby zacząć nowe życie, a Cindy zostaje w domu z córką. Oboje próbują poradzić sobie z rozstaniem, ale nadal czują się zranieni.


Zakończenie


Po kilku miesiącach Dean i Cindy spotykają się ponownie. Rozmawiają o swoich uczuciach i decydują, że nadal są dla siebie ważni. Dean wraca do domu i oboje zaczynają pracować nad swoim małżeństwem.

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Blue Valentine obsada
Blue Valentine
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy, Romans
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Derek Cianfrance
Scenariusz: Cami DeLavigne, Joey Curtis, Derek Cianfrance
Produkcja: USA
Premiera: 24 stycznia 2010 (świat)

Blue Valentine - gdzie obejrzeć

od 15 zł
w abonamencie
Oglądaj

Blue Valentine - Opinie

6 + 1 =

Blue Valentine - polecane w tej kategorii

Blue Valentine - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne