Szpital


9 głosy
Szpital
Oceń film
3.22

Szpital - fabułaSerial "Szpital"


Serial "Szpital" to opowieść o pracownikach szpitala w Warszawie. Głównymi bohaterami są doktor Jan Kowalski, jego asystentka Magda Nowak oraz ich pacjenci.

Jan Kowalski


Jan Kowalski jest głównym bohaterem serialu. Jest doświadczonym lekarzem, który pracuje w szpitalu od wielu lat. Jego głównym celem jest pomaganie pacjentom i dbanie o ich zdrowie.

Magda Nowak


Magda Nowak jest asystentką Jana Kowalskiego. Jest młodą i ambitną kobietą, która chce zostać lekarzem. Pracuje w szpitalu, aby zdobyć doświadczenie i wiedzę potrzebną do osiągnięcia tego celu.

Pacjenci


Serial "Szpital" skupia się na historiach pacjentów, którzy trafiają do szpitala. Każdy odcinek skupia się na innym pacjencie i jego problemach zdrowotnych. Jan Kowalski i Magda Nowak starają się pomóc im w jak najlepszy sposób.

Inne postacie


Serial "Szpital" skupia się również na innych postaciach, takich jak lekarze, pielęgniarki, rodziny pacjentów i inne osoby związane z szpitalem. Każda z tych postaci ma swoją własną historię i problemy, z którymi muszą się zmierzyć.

Serial "Szpital" to opowieść o ludziach, którzy pracują w szpitalu i ich pacjentach. To historia o ludzkiej sile, determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu. To opowieść o tym, jak ważne jest zdrowie i jak trudne jest jego utrzymanie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szpital obsada
Szpital
Kategoria: Seriale
Gatunek: Paradokument
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Dorota Nowakowska, Marcin Głowacki i in.
Scenariusz: Michał Zasowski, Monika Trzósło i in.
Produkcja: Polska
Premiera: 2013

Szpital - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Szpital - Opinie

2 + 10 =
Ela, 2024-02-19 16:17:45
chce ogłądnąć' Odpowiedz

Szpital - polecane w tej kategorii

Szpital - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne