Planeta 51


10 głosy
Planet 51
Oceń film
3.50

Planeta 51 - fabułaPlaneta 51Planet 51 to animowana komedia science-fiction, w której głównym bohaterem jest astronauta z Ziemi, Chuck Baker. Chuck przybywa na Planetę 51 w poszukiwaniu nowych światów, ale zamiast tego odkrywa, że jest ona zamieszkana przez inteligentne istoty.

Spotkanie z mieszkańcamiGdy Chuck przybywa na Planetę 51, spotyka tam mieszkańców, którzy wyglądają jak ludzie, ale są zielone i mają anteny. Mieszkańcy są przerażeni, gdy widzą Chucka, ponieważ wierzą, że jest on obcym, który przybył, aby ich zniszczyć.

PrzyjacieleChuck spotyka też przyjaciół, którzy pomagają mu w jego misji. Są to Lem, zielony robot, który jest jego najlepszym przyjacielem, oraz Neera i Skiff, dwoje młodych mieszkańców Planety 51.

PrzygodyChuck i jego przyjaciele przeżywają wiele przygód, w tym spotkanie z obcymi, którzy przybyli na Planetę 51, aby ją zniszczyć. Wspólnie muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać obcych i ocalić Planetę 51.

Happy EndDzięki wspólnym wysiłkom Chucka i jego przyjaciół udaje się powstrzymać obcych i ocalić Planetę 51. Mieszkańcy są wdzięczni Chuckowi za jego odwagę i pomoc. Chuck zostaje nagrodzony za swoje wyczyny i wraca na Ziemię, gdzie czeka na niego jego rodzina.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Planeta 51 obsada
Planeta 51
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Jorge Blanco
Scenariusz: Joe Stillman
Produkcja: Hiszpania, USA, Wielka Brytania
Premiera: 29 stycznia 2010 (Polska)
14 listopada 2009 (świat)

Planeta 51 - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Planeta 51 - Opinie

6 + 5 =

Planeta 51 - polecane w tej kategorii

Planeta 51 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne