Bonnie - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Bonnie

BIOGRAFIA Naomi Ackie

CHARAKTERYSTYKA


Była studentka, pracownica uniwersytetu, kochanka Clive'a Kocha. Typ zdecydowanie psychopatyczny, najpierw ma obsesję na punkcie Clive'a, a potem na dokonaniu zemsty na jego zabójcach. Czasem trudno przewidzieć jej zachowania, raz jest wyrachowana i pewna siebie, a potem okazuje się do bólu naiwna (lub zaślepiona uczuciem). Wybuchowa, gwałtowna, uparta w swych działaniach. Wiadomo, że ma za sobą traumatyczne dzieciństwo i desperacko pragnie czyjegoś uczucia.


WYGLĄD


Młoda czarnoskóra dziewczyna średniego wzrostu, raczej szczupłej budowy ciała. Ma gęste, czarne, kręcące się włosy; ubiera się dość staromodnie.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Spotyka na stacji benzynowej dawnego znajomego, Raya, wyznaje mu, że zabiła kogoś celowo i trafi wkrótce do więzienia. Wsiada do auta, w skrytce widzimy, że ma pistolet.


W retrospekcjach oglądamy jej trudne relacje z matką, która za wszelką cenę chciała, żeby córka dostała się na wyższą uczelnię, często ją karała. Jej ojciec stracił pracę, ale się do tego nie przyznał, codziennie jadąc gdzieś samochodem, po odkryciu tego matka zrobiła awanturę, a ojciec wyszedł i już nie wrócił; Bonnie miała wówczas już 17 lat. Matka znalazła jej szminkę, kazała ją Bonnie zjeść, twierdząc, że malują się tylko kobiety lekkich obyczajów. Dziewczyna była także prześladowana w szkole, koleżanki obcięły jej włosy. Na uniwersytecie nie zdała egzaminów, zaczęła pracować w bibliotece. Zafascynowała ją postać profesora filozofii Clive'a Kocha, na którego zajęcia zaczęła nielegalnie uczęszczać. Profesor zabronił jej tego, a ona wysmarowała jego książki i plakaty swoimi odchodami. W końcu zgodził się, żeby chodziła na zajęcia, ale w zamian raz w tygodniu miała z nim pić drinka. Została uwiedziona, mieli romans, odkryła, że jest gwałcicielem, który dokumentuje swoje zbrodnie. Pewnego dnia zobaczyła go w jego domu gwałcącego inną uczennicę, z zazdrości rozbiła szyby w jego aucie. Clive wmówił jej, że to on został uwiedziony, a teraz jest szantażowany. Bonnie odnalazła „winną” i potrąciła ją autem, zabijając. Trafiła do więzienia. Codziennie pisała listy do Clive'a, on także do niej pisał, wyznając jej w końcu miłość. Potem dowiedziała się, że został zamordowany. Postanowiła, że zemści się na jego zabójcach, Jamesie i Alyssie.


Odwiedza dom Alyssy, dowiaduje się, że dziewczyna już tam nie mieszka. Wysyła Alyssie i Jamesowi kule z wyrytymi ich imionami. Odnajduje ich, udaje autostopowiczkę i kontynuuje z nimi jazdę, przed wejściem do auta dziurawi jednak jedną z opon ich wozu. Kilkakrotnie próbuje ich bezskutecznie zabić.


Po kłopotach z autem zatrzymują się w motelu, zabija próbującego ją zgwałcić właściciela przybytku. Jedzie do apteki, zapomina tam pistoletu, odzyskuje go, grożąc obsłudze nożem. Zaczyna śledzić Alyssę, nie wiedząc, że sama jest śledzona przez Jamesa. Odwiedza Alyssę w jej restauracji, mierzy do niej z pistoletu, pyta oboje, dlaczego zabili Clive'a. James wyjaśnia jej powody, wcześniej udaje mu się zawiadomić policję. Wyobraża sobie, że do nich strzela, ale potem sama próbuje się zabić, James i Alyssa uniemożliwiają jej to. Przyjeżdża policja, Bonnie zostaje aresztowana.

Bonnie - powiązania postaci The End of the F***ing World

Bonnie
Bonnie - The End of the F***ing World Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Naomi Ackie
Profesja: bibliotekarka

Bonnie - Opinie

5 + 2 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne