Królowa śniegu


0 głosy
Snezhnaya koroleva
Oceń film
0.00

Królowa śniegu - fabułaKrólowa śnieguKrólowa Śniegu to bajka o dzielnej Gerdzie, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją siostrę, która została porwana przez złą Królową Śniegu. Gerda wyrusza wraz ze swoim przyjacielem, którym jest lis, w poszukiwaniu siostry.

Spotkanie z Królową ŚnieguGerda i jej przyjaciel dotarli do zamku Królowej Śniegu. Tam Gerda spotkała siostrę, która była uwięziona w zamku. Królowa Śniegu zażądała od Gerdy, aby ta wykonała dla niej trzy zadania. Gerda zgodziła się i wyruszyła w podróż, aby wykonać zadania.

Przygody GerdyGerda spotkała wielu przyjaciół, którzy pomogli jej w wykonaniu zadań. Najpierw Gerda spotkała Śnieżynkę, która pomogła jej znaleźć pierwszy skarb. Następnie Gerda spotkała Śnieżnego Księcia, który pomógł jej znaleźć drugi skarb. Ostatni skarb został znaleziony dzięki pomocy Śnieżnej Królowej.

Powrót do zamkuGerda powróciła do zamku Królowej Śniegu z trzema skarbami. Królowa Śniegu była zaskoczona, że Gerda wykonała wszystkie zadania. W zamian za to, że Gerda wykonała zadania, Królowa Śniegu uwolniła siostrę Gerdy.

Happy EndGerda i jej przyjaciele powrócili do domu. Gerda i jej siostra były bardzo szczęśliwe, że mogły się spotkać. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Królowa śniegu obsada
Królowa śniegu
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 61 min.
Reżyseria: Lev Atamanov
Scenariusz: Nikolay Erdman, Georgi Grebner, Lev Atamanov
Produkcja: ZSRR
Premiera: 1957

Królowa śniegu - gdzie obejrzeć

za darmo
Film z biblioteki CDA Premium
Oglądaj

Królowa śniegu - Opinie

7 + 1 =

Królowa śniegu - polecane w tej kategorii

Królowa śniegu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne