Fot: Shutterstock

Allston Wheatley

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Allston jest mężem Almy i przybranym ojcem Beth. Większość czasu spędza poza domem, na służbowych wyjazdach, zostawiając swą żonę samą. Ignoruje fakt, że Alma popada w coraz większą depresję. Kiedy Beth pojawia się w ich domu, kompletnie nie jest nią zainteresowany,  a całość obowiązków zrzuca na Almę. Ostatecznie porzucił swoją rodzinę, ze względu na pracę w Denver. Po śmierci Almy nie przyjechał na jej pogrzeb, a po kilku latach chciał odzyskać dom, w którym żyła Beth. 
W rolę Allstona Wheatley wciela się Patrick Kennedy.


WYGLĄD


Pan Wheatley nosi okulary i ma ciemne włosy.


BIOGRAFIA


Allston postanawia adoptować dziecko, aby Alma nie czuła się samotnie. Po tym, jak w ich domu pojawia się Beth, stosunki między nim a Almą nie ulegają poprawie. Allston spędza czas poza domem, często wyjeżdża w służbowe delegacje. Ignoruje talent swej żony, ale także jej potrzeby. Postanawia na stałe przeprowadzić się do Denver i tam pracować.


Gdy po śmierci Almy Beth kontaktuje się z przybranym ojcem, pomaga jej dopiąć formalności, jednak nie przyjeżdża na pogrzeb. Po kilku latach pojawia się w progu Beth, aby odzyskać należący do niego dom. Beth jednak postanawia odkupić swój dom za pieniądze, które zarobiła w szachowych turniejach.

Pełna biografia »

Allston Wheatley - powiązania postaci

Allston Wheatley
Aktor: Patrick Kennedy

Allston Wheatley - Opinie

4 + 4 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne