Todd Alan King - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Todd Alan King

BIOGRAFIA Josh Dylan

CHARAKTERYSTYKA


Pracownik restauracji należącej do Leigh, siostry matki Alyssy. Przez moment mąż Alyssy. Czasem sprawia wrażenie myśliciela, tym bardziej, że wygłasza masę różnych teorii spiskowych, ale szybko można odkryć, że jest zwyczajnie mało rozgarnięty i niedouczony (żeby nie powiedzieć dosadniej...). Prosty facet, w sumie o mało skomplikowanych zasadach, sama Alyssa stwierdza zresztą, że jest „trochę jak pies, w pozytywnym sensie”.


WYGLĄD


W amerykańskim serialu mógłby zagrać futbolistę – wysoki, mocno zbudowany, o mocno zaznaczonej szczęce; ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond, ubiera się luźno, na sportowo.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Poznaje Alyssę w pracy, wygłasza przy niej kilka swych teorii, dość niezręcznie próbuje z nią flirtować. Zdobywa jej sympatię. Alyssa opowiada mu ze szczegółami o swej przeszłości, co kwituje dość enigmatycznym stwierdzeniem, odebranym przez dziewczynę jako akceptacja jej dawnych zachowań. Alyssa nieoczekiwanie, po krótkiej znajomości, pyta go, czy nie chciałby jej za żonę, Todd stwierdza, że w sumie tak.


Jest szpiegowany przez okno restauracji przez Jamesa, który odszukał Alyssę. Przygotowuje się do ślubu. Podczas ceremonii po raz pierwszy wyjawia Alyssie swe drugie imię, Alan. Zostaje opuszczony przez żonę tuż po ślubie. Alyssa zjawia się u niego, przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi go o rozwód.

Todd Alan King - powiązania postaci The End of the F***ing World

Todd Alan King
Todd Alan King - The End of the F***ing World Fot: Fred Duval / Shutterstock.com
Aktor: Josh Dylan
Profesja: pracownik restauracji

Todd Alan King - Opinie

8 + 2 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne