Chloe - fabułaFabuła filmu "Chloe"Film "Chloe" to thriller psychologiczny w reżyserii Atom Egoyana. Główną bohaterką jest Catherine, która podejrzewa, że jej mąż David ma romans. Postanawia więc zatrudnić młodą prostytutkę, Chloe, aby sprawdzić, czy jej podejrzenia są słuszne.

Catherine i DavidCatherine jest zamożną kobietą, która prowadzi wygodne życie u boku męża Davida. Mimo to, podejrzewa, że jej mąż ma romans z inną kobietą. Postanawia więc zatrudnić młodą prostytutkę, Chloe, aby sprawdzić, czy jej podejrzenia są słuszne.

ChloeChloe jest młodą prostytutką, która zostaje zatrudniona przez Catherine. Chociaż na początku wykonuje swoje zadanie, szybko zaczyna wykraczać poza swoje obowiązki. Zaczyna manipulować Catherine i Davidem, wykorzystując ich słabości i wywołując chaos w ich małżeństwie.

ZakończenieFilm kończy się zaskakującym zwrotem akcji. Catherine i David odkrywają, że Chloe ma swoje własne powody, dla których postanowiła ingerować w ich życie. W końcu wszystko wychodzi na jaw i małżonkowie muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Chloe obsada
Chloe
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Atom Egoyan
Scenariusz: Erin Cressida Wilson
Produkcja: Francja, Kanada, USA
Premiera: 12 listopada 2010 (Polska)
13 września 2009 (świat)

Chloe - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Chloe - Opinie

6 + 2 =

Chloe - polecane w tej kategorii

Chloe - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne