Małe stłuczki


0 głosy
Małe stłuczki
Oceń film
0.00

Małe stłuczki - fabułaFabuła filmu "Małe stłuczki"Film "Małe stłuczki" to komedia romantyczna w reżyserii Nana Dzhordzhadze. Głównymi bohaterami są Merab i Mary. Merab jest młodym tancerzem baletowym, który przyjeżdża do Tbilisi, aby wystąpić w spektaklu. Mary jest młodą kobietą, która pracuje jako kierowca taksówki.

Merab i Mary spotykają sięMerab i Mary spotykają się przypadkowo, gdy Merab wsiada do taksówki Mary. Od tego momentu ich życie zaczyna się zmieniać. Merab i Mary zaczynają się spotykać i zakochują się w sobie.

Konflikt między Merabem a jego rodzinąMerab ma trudny konflikt z rodziną. Jego rodzice nie akceptują jego wyboru zawodowego i nie chcą, aby był tancerzem. Merab musi zmierzyć się z presją rodziny i wybrać między swoją pasją a rodziną.

Mary i jej rodzinaMary ma trudną sytuację w domu. Jej rodzice są bardzo surowi i nie pozwalają jej na wybór własnej drogi życiowej. Mary musi zmierzyć się z presją rodziny i wybrać między swoją pasją a rodziną.

ZakończenieMerab i Mary muszą zmierzyć się z wieloma trudnościami, aby zrealizować swoje marzenia. W końcu udaje im się pokonać wszystkie przeszkody i znaleźć szczęście. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Merab i Mary są razem i realizują swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Małe stłuczki obsada
Małe stłuczki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 78 min.
Reżyseria: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb
Scenariusz: Ireneusz Grzyb
Produkcja: Polska
Premiera: 5 września 2014 (Polska)
28 stycznia 2014 (świat)

Małe stłuczki - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Małe stłuczki - Opinie

9 + 9 =

Małe stłuczki - polecane w tej kategorii

Małe stłuczki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne