Dziewczyna przecięta na pół


1 głosy
La fille coupée en deux
Oceń film
1.00

Dziewczyna przecięta na pół - fabułaFabuła filmu "Dziewczyna przecięta na pół"Film "Dziewczyna przecięta na pół" opowiada historię młodej kobiety, która zostaje przecięta na pół przez tajemniczego mordercę. Główną bohaterką jest Laura, młoda studentka, która mieszka w małym miasteczku. Laura ma wielu przyjaciół i jest bardzo lubiana w swojej społeczności.

Tajemniczy mordercaPewnego dnia Laura zostaje porwana przez tajemniczego mordercę. Mężczyzna przecina ją na pół i zostawia ją na śmierć. Na szczęście Laura przeżywa i zostaje przewieziona do szpitala. Tam lekarze starają się ją uratować.

ŚledztwoPolicja rozpoczyna śledztwo w sprawie morderstwa. Detektyw John i jego partnerka, detektyw Sarah, starają się odnaleźć mordercę. Wkrótce odkrywają, że morderca ma na celu zemstę na Laurze za coś, co zrobiła w przeszłości.

ZemstaDetektywi odkrywają, że morderca jest byłym chłopakiem Laury. Chłopak chce się zemścić za to, że Laura go porzuciła. Detektywi starają się go złapać, zanim będzie za późno.

Happy endNa szczęście detektywi udaje się złapać mordercę i uratować Laurę. Laura wraca do domu i zaczyna nowe życie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Laura i jej przyjaciele cieszą się z jej powrotu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziewczyna przecięta na pół obsada
Dziewczyna przecięta na pół
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Thriller
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Claude Chabrol
Scenariusz: Claude Chabrol, Cécile Maistre
Produkcja: Francja, Niemcy
Premiera: 8 sierpnia 2007 (świat)

Dziewczyna przecięta na pół - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Dziewczyna przecięta na pół - Opinie

10 + 9 =

Dziewczyna przecięta na pół - polecane w tej kategorii

Dziewczyna przecięta na pół - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne