Królowie lata


2 głosy
The Kings of Summer
Oceń film
5.00

Królowie lata - fabułaFabuła filmu "Królowie lata"Film "Królowie lata" to opowieść o dwóch przyjaciołach, którzy postanawiają wyruszyć w podróż po Europie. Głównymi bohaterami są Mike i Dave, dwaj młodzi ludzie, którzy są zafascynowani życiem i chcą doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania.

Mike i DaveMike i Dave są przyjaciółmi od dzieciństwa. Obaj są zafascynowani życiem i chcą doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania. Postanawiają wyruszyć w podróż po Europie, aby odkryć nowe miejsca i doświadczyć nowych przygód.

Alice i TatianaPodczas podróży Mike i Dave spotykają dwie piękne kobiety, Alice i Tatianę. Alice jest zaradną i ambitną dziewczyną, która chce zdobyć wszystko, co najlepsze w życiu. Tatiana jest bardziej spontaniczna i szalona, lubiąca dobrą zabawę.

Przygody Mike'a i Dave'aMike i Dave wyruszają w podróż po Europie, aby doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania. Podczas swojej podróży spotykają wielu interesujących ludzi, odwiedzają wspaniałe miejsca i przeżywają niezapomniane przygody.

ZakończeniePodczas swojej podróży Mike i Dave odkrywają, że prawdziwa przygoda polega na tym, aby cieszyć się życiem i czerpać z niego jak najwięcej. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Mike i Dave wracają do domu z nowymi przyjaciółmi i wspomnieniami, które będą im towarzyszyć na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Królowie lata obsada
Królowie lata
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Dramat, Komedia
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Jordan Vogt-Roberts
Scenariusz: Chris Galletta
Produkcja: USA
Premiera: 30 sierpnia 2013 (Polska)
19 stycznia 2013 (świat)

Królowie lata - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Królowie lata - Opinie

6 + 5 =

Królowie lata - polecane w tej kategorii

Królowie lata - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne