Frodo - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Frodo

BIOGRAFIA Earl Cave

CHARAKTERYSTYKA


Kasjer na stacji benzynowej, na którą przyjeżdżają James z Alyssą. Zbuntowany młody chłopak, który w końcu chce się postawić swemu szefostwu, z tym że jego wybuch jest po szczeniacku naiwny i budzi raczej zażenowanie. Jest w nim mieszanka arogancji, lęku i chęci zaimponowania, zwłaszcza Alyssie. Typ z rodzaju „chcę, ale się boję”, który raczej nigdy nie zostanie „złym chłopcem” z prawdziwego zdarzenia. Jak wiele innych postaci pojawia się tylko w jednym z odcinków, choć należy do barwniejszych bohaterów spotkanych przez uciekinierów.


WYGLĄD


Młody chłopak średniego wzrostu, bardzo szczupły, niespecjalnie umięśniony. Ma proste brązowe włosy do ramion, zarostu brak. Ubrany jest w strój roboczy z sieci stacji.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kończy obsługiwać klienta, jego szefowa Jocelyn zwraca mu uwagę, żeby namawiał klientów do zakupu breloczków do kluczy, ze sprzedaży których dochód trafić ma na cele charytatywne.


Po przyjeździe Alyssy i Jamesa pomaga im zamknąć w toalecie swego kierownika, aby nie musieli płacić za paliwo. Otwiera się przed nimi, wyznaje, że ma już dość takiego życia i odtąd chce robić coś innego, jest w nim też dzikość i odwaga; na dowód tego robi małą demolkę w sklepiku. Wmawia sobie, że będzie im towarzyszył, choć ewidentnie ich irytuje. Oferuje, ze weźmie przekąski na drogę. Alyssa rozmawia z nim do czasu, gdy James nie uruchomi auta, potem ucieka, zostawiając go samego. Widzimy go potem, jak ucieka ze stacji w przeciwnym kierunku niż pojechali główni bohaterowie.

Frodo - powiązania postaci The End of the F***ing World

Frodo
Frodo - The End of the F***ing World Fot: Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com
Aktor: Earl Cave
Profesja: kasjer

Frodo - Opinie

1 + 9 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne