Zbliżenia


5 głosy
Zbliżenia
Oceń film
4.00

Zbliżenia - fabułaFabuła filmu "Zbliżenia"Film "Zbliżenia" to opowieść o trzech przyjaciółkach, które postanawiają wyruszyć w podróż po Europie. Każda z nich ma inny powód, dla którego chce wybrać się w tę wyprawę.

Cel podróżyDla jednej z nich, Anny, podróż ma być okazją do odnalezienia siebie. Chce odnaleźć swoje miejsce w świecie i zrozumieć, czego naprawdę pragnie.

Druga z przyjaciółek, Kasia, wybiera się w podróż, aby odnaleźć swoją miłość. Chce znaleźć kogoś, kto będzie ją kochał i wspierał.

Trzecia z nich, Magda, wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją przeszłość. Chce poznać swoje korzenie i odkryć, skąd pochodzi.

Przygody w podróżyPodczas swojej wyprawy przyjaciółki spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy wpływają na ich życie. Przeżywają wiele przygód, które wpływają na ich postrzeganie świata.

Anna odkrywa, że jej marzenia są bliżej, niż myślała. Kasia znajduje miłość, której szukała. Magda odkrywa, że jej przeszłość jest bardziej skomplikowana, niż się spodziewała.

ZakończeniePodczas swojej wyprawy przyjaciółki odkrywają, że ich życie jest pełniejsze, niż myślały. Odnajdują siebie, miłość i przeszłość. Film kończy się sceną, w której trzy przyjaciółki wracają do domu, z nowymi doświadczeniami i wspomnieniami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zbliżenia obsada
Zbliżenia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 76 min.
Reżyseria: Magdalena Piekorz
Scenariusz: Wojciech Kuczok, Magdalena Piekorz
Produkcja: Polska
Premiera: 24 października 2014 (Polska)
17 września 2014 (świat)

Zbliżenia - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Zbliżenia - Opinie

3 + 10 =

Zbliżenia - polecane w tej kategorii

Zbliżenia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne