Jakub Marczak - Wielka woda


20 głosy
Wielka woda
Oceń film
4.50

Jakub Marczak

BIOGRAFIA Tomasz Schuchardt

CHARAKTERYSTYKA


Jakub Marczak jest wicewojewodą wrocławskim. Zaprasza Jaśminę Tremer na spotkanie sztabu kryzysowego w sprawie zbliżającej się powodzi, która zagraża miastu Wrocław.


Okazuje się, że wcześniej był w związku z Jaśminą i mają razem nastoletnią córkę Klarę. Wychowaniem dziewczynki zajmuje się Jakub.


WYGLĄD


Jakub jest około 40-letnim mężczyzną, ma ciemne włosy oraz wąsy.


BIOGRAFIA


Jakub zaprasza do Wrocławia Jaśminę Tremer, hydrolożkę, która wcześniej ostrzegła o zbliżającej się do Wrocławia powodzi. Razem starają się znaleźć sposób na uratowanie miasta. Mężczyzna zastępuje chwilowo nieobecnego wojewodę, który przebywa w USA. Początkowy konflikt pomiędzy Jakubem a Jaśminą, który dotyczył ich wspólnej przeszłości, utrudnia im współpracę.


Mężczyzna wychowuje córkę Klarę, której matką jest Jaśmina. Pomaga także  Lenie Tremer, byłej śpiewaczce operowej i matką Jaśminy - robi jej zakupy.


W trakcie trwania serialu razem z Jaśminą dochodzą do porozumienia. Wtedy było zagrożone życie ich córki - oboje byli przekonani, że dziewczyna zginęła pod wodą. Po tym, gdy Klara się odnajduje, Jaśmina zaprasza ją w odwiedziny do siebie. 


Pod koniec serialu widać, że Jakub dogaduje się z Jaśminą, która jest w ciąży z obecnym partnerem.

Jakub Marczak - powiązania postaci Wielka woda

Jakub Marczak
Jakub Marczak - Wielka woda Fot: Fryta73 / Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Aktor: Tomasz Schuchardt
Profesja: polityk

Jakub Marczak - Opinie

5 + 2 =

Wielka woda - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne