Lekarze - fabułaFabuła serialu "Lekarze"Serial "Lekarze" to opowieść o pracy i życiu lekarzy w szpitalu w Warszawie. Głównymi bohaterami są dr Marek Adamczyk, dr Zofia Żak i dr Michał Kowalski.

Dr Marek AdamczykDr Marek Adamczyk jest głównym bohaterem serialu. Jest młodym, ambitnym lekarzem, który pracuje w szpitalu w Warszawie. Jest bardzo dobrym lekarzem, ale ma trudności w relacjach z pacjentami. Jego głównym celem jest zdobycie prestiżu i uznania w środowisku medycznym.

Dr Zofia ŻakDr Zofia Żak jest starszą lekarką, która pracuje w szpitalu od wielu lat. Jest bardzo doświadczoną lekarką, która ma wielu pacjentów. Jest bardzo dobrą lekarką, ale ma trudności w relacjach z innymi lekarzami.

Dr Michał KowalskiDr Michał Kowalski jest młodym lekarzem, który pracuje w szpitalu od niedawna. Jest bardzo ambitny i chce zdobyć uznanie w środowisku medycznym. Jest bardzo dobrym lekarzem, ale ma trudności w relacjach z pacjentami.

Fabuła serialuSerial "Lekarze" opowiada o codziennym życiu lekarzy w szpitalu w Warszawie. Bohaterowie muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami, które mają wpływ na życie pacjentów. Serial pokazuje, jak trudne jest życie lekarzy i jak wiele wysiłku wkładają oni w swoją pracę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lekarze obsada
Lekarze
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Filip Zylber, Marcin Wrona, Jacek Filipiak
Scenariusz: Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak, Marek Kreutz
Produkcja: Polska
Premiera: 3 września 2012

Lekarze - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Lekarze - Opinie

8 + 5 =

Lekarze - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne