Hannibal


2 głosy
Hannibal
Oceń film
5.00

Hannibal - fabułaFabuła serialu "Hannibal"Serial "Hannibal" opowiada historię Willa Grahama, agenta FBI, który jest wybitnym profilerm. Will jest w stanie wyczuć intencje i motywacje przestępców, dzięki czemu jest w stanie złapać ich. Jego przyjacielem i mentorem jest doktor Hannibal Lecter, który jest psychoanalitykiem i konsultantem FBI.

PostacieGłównymi postaciami serialu są Will Graham i Hannibal Lecter. Will jest agentem FBI, który jest wybitnym profilerm. Jego przyjacielem i mentorem jest Hannibal Lecter, który jest psychoanalitykiem i konsultantem FBI.

AkcjaSerial skupia się na relacji między Williem a Hanniballem. Will wykorzystuje wiedzę i doświadczenie Hannibala, aby pomóc w śledztwach. Jednocześnie Hannibal wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby manipulować Willa i wpływać na jego decyzje.

ZakończenieSerial kończy się w momencie, gdy Will odkrywa, że Hannibal jest seryjnym mordercą. Will postanawia złapać Hannibala i doprowadzić go do sprawiedliwości. W ostatnim odcinku serialu Will i Hannibal walczą ze sobą, aż w końcu Will zabija Hannibala.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hannibal obsada
Hannibal
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał
Czas trwania: 43 min.
Reżyseria: James Foley, David Slade, Guillermo Navarro i inni
Scenariusz: Bryan Fuller, David Fury i inni
Produkcja: USA
Premiera: 4 kwietnia 2013
10 kwietnia 2013

Hannibal - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Hannibal - Opinie

9 + 4 =

Hannibal - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne