Fot: Krzysztof Stefaniak / Shutterstock.com

Pete Becker

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Pete to jeden z partnerów Moniki, pojawiający się w kilku odcinkach trzeciego sezonu. Jest on milionerem, ale i bardzo szlachetnym człowiekiem, który dla ukochanej jest w stanie zrobić wszystko. Niestety, jest też niezwykle uparty, co doprowadza do trudności w jego związku z Monicą. Pasjonuje się wrestlingiem. 
W rolę Pete’a wciela się Jon Favreau.


WYGLĄD


Pete nie wpisuje się w klasyczny kanon piękna, ale Monica docenia jego inne walory. Jest niezbyt wysokim, ciemnowłosym, dobrze zbudowanym mężczyzną z zarostem.  


BIOGRAFIA


Pete poznaje Monicę, gdy jest klientem restauracji, w której ona kelneruje. Słyszy jej narzekania na pracę, której kobieta nie cierpi i proponuje jej randkę. Monika godzi się, jednak po kilku spotkaniach już wie, że nie ma między nimi chemii. Dziewczyna postanawia dłużej tego nie ciągnąć oraz odrzucić ofertę, w której mężczyzna, próbując tym samym zjednać jej względy, pragnie ofiarować jej lokal, w którym będzie mogła otworzyć własną restaurację. Mimo że jest to szczyt marzeń kobiety, nie chce być nie w porządku wobec Pete'a i odrzuca propozycję. Podczas ich teoretycznie ostatniego, pożegnalnego spotkania, bohater całuje Monicę, a ta zakochuje się w nim w tym właśnie momencie. Stanowią jakiś czas szczęśliwą parę. Pete, jako milioner, zabiera Monicę do luksusowych miejsc. W pewnym momencie zaczyna jednak fascynować się wrestlingiem. Decyduje się nie zaprzestawać, dopóki nie osiągnie mistrzostwa. Tymczasem odnosi w walkach coraz większe obrażenia i nie zamierza przerwać. Monica, choć początkowo wspierająca, nie jest w stanie patrzeć dłużej na cierpienia ukochanego i decyduje się z nim zerwać.


 

Pełna biografia »

Pete Becker - powiązania postaci

Pete Becker
Fot: Tinseltown / Shutterstock.com
Aktor: Jon Favreau

Pete Becker - Opinie

6 + 8 =

Przyjaciele - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne