Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Kierownik banku

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Hugh Dennisa. Jest kierownikiem banku, w którym jedna z pracownic złożyła pozew o molestowanie seksualne. Od tej pory bank cierpi na brak klientek. Mężczyzna traktuje swoje stanowisko niezwykle poważnie i próbuje odbudować zszargany wizerunek jego miejsca pracy. Sam jednak nie jest bez winy.


WYGLĄD


Mężczyzna jest szczupłym blondynem o niebieskich oczach. Ma kilkudniowy zarost na twarzy. Ubiera się formalnie, także poza pracą. Przeważnie nosi garnitury. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kierownik banku poznaje Fleabag na oficjalnym spotkaniu, na którym główna bohaterka ubiega się o pożyczkę biznesową. Z początku jest do niej nastawiony pozytywnie, jednak gdy zaczyna podejrzewać, że Fleabag próbuje nieuczciwie zdobyć pieniądze, odrzuca jej wniosek.  


Bohaterowie niespodziewanie spotykają się ponownie poza miastem, gdzie odbywają się osobne warsztaty dla kobiet i dla mężczyzn. Okazuje się, że w przeszłości kierownik banku przekraczał granice intymności w kontaktach z koleżankami z pracy, przez co jego żona kazała mu się wyprowadzić z domu rodzinnego. Firma wysłała go na warsztaty, które mają go nauczyć szacunku do kobiet. Bohater zwierza się Fleabag ze swojego marzenia o tym, aby naprawić dawne błędy. 


Mężczyzna znów spotyka Fleabag, gdy ta błąka się po ulicach Londynu. Tym razem to on wysłuchuje jej zwierzeń. Decyduje się dać jej kolejną szansę na pożyczkę z banku.


Sezon 2


Bohater przychodzi do kawiarni pożegnać się z Fleabag, ponieważ dostał nową pracę. W ramach prezentu wręcza jej chomika. Jest przekonany, że kupił świnkę morską. Gdy Fleabag odbiera telefon od zapłakanej Claire, mężczyzna oferuje swoją pomoc w przypilnowaniu kawiarni.


 

Pełna biografia »

Kierownik banku - powiązania postaci

Kierownik banku
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Hugh Dennis

Kierownik banku - Opinie

3 + 10 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne