Fot: Krzysztof Stefaniak / Shutterstock.com

Emma Geller-Greene

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Emma jest pierwszym dzieckiem Rachel i drugim dzieckiem Rossa. Jest wynikiem nieplanowanej ciąży, ale jest uwielbiana przez oboje rodziców, dziadków i wszystkich przyjaciół. Na różnych etapach dziewczynka mieszka z mamą albo wspólnie z mamą i tatą.
Rolę Emmy odgrywają Elizabeth i Genevieve Davidson, Alexandra i Athina Conley, Cali i Noelle Sheldon.


WYGLĄD


Emma jest uroczym niemowlakiem z krótkimi blond włosami.


BIOGRAFIA


Rachel jest w szoku, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży. W jeszcze większym szoku jest ojciec dziecka – Ross, który wprost nie może uwierzyć, że Rachel była w stanie począć z nim dziecko. Gdy już otrząsa się z szoku, bardzo angażuje się w rodzicielstwo, pomaga matce dziecka, udaje się z nią na USG, uczestniczy w porodzie, którym się bardzo przejmuje. Po narodzeniu Emmy Ross nadal czynnie angażuje się w opiekę nad córką. Jest świadkiem jej pierwszego śmiechu, który, co zabawne, aktywuje się pod wpływem śpiewania jej piosenki "Baby Got Back".


Podczas opieki nad roczną Emmą Chandler przypadkowo uczy ją pokazywać palcem, ile ma lat. Pierwszym wypowiedzianym słowem Emmy okazuje się też "gleba". Te wydarzenia sprawiają, że Ross jest przekonany o ponadprzeciętnej inteligencji córki i nadmienia, że powinna ona jeździć na obozy naukowe.


Kolejną bohaterką, która opiekuje się dziewczynką, jest Amy – siostra Rachel. Okazuje się, że kobieta bez zgody rodziców dziecka decyduje się na przebicie jego uszu.


Rachel jest przewrażliwiona, jeśli chodzi o huśtawki, które Emma bardzo lubi. Boi się, że powtórzy się epizod z jej dzieciństwa i włoski jej córki zaplątają się w huśtawkę. 


Phoebe potajemnie zgłasza dziewczynkę na konkurs piękności i Emma wygrywa 1000 dolarów.


 

Pełna biografia »

Emma Geller-Greene - powiązania postaci

Emma Geller-Greene
Fot: screen z serialu
Aktor: Elizabeth i Genevieve Davidson, Alexandra i Athina Conley, Cali i Noelle Sheldon
Ojciec: Ross Geller
Matka: Rachel Green
Bracia: Ben Geller (przyrodni)

Emma Geller-Greene - Opinie

5 + 10 =

Przyjaciele - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne