Bez szans


0 głosy
Underdogs
Oceń film
0.00

Bez szans - fabułaFabuła filmu "Bez szans"Film "Bez szans" to historia o dwóch przyjaciołach, którzy postanawiają zmienić swoje życie. Głównymi bohaterami są John i Dave, którzy mieszkają w małym miasteczku. Obaj są bezrobotni i mają trudności z zarabianiem pieniędzy.

John i Dave postanawiają zmienić swoje życieJohn i Dave postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zarabiać pieniądze. Postanawiają założyć firmę, która będzie zajmować się sprzedażą używanych samochodów. Niestety, ich plan nie jest tak prosty, jak się wydaje.

Konfrontacja z lokalnym gangiemJohn i Dave szybko orientują się, że ich biznes jest zagrożony przez lokalny gang, który kontroluje rynek samochodów. Gangsterzy są gotowi zrobić wszystko, aby zatrzymać Johna i Dave'a.

Walka o przetrwanieJohn i Dave muszą walczyć o przetrwanie. Muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu i zrobić wszystko, aby ocalić swój biznes. Muszą znaleźć sposób, aby pokonać gangsterów i zdobyć szacunek w mieście.

ZakończenieJohn i Dave w końcu odnoszą sukces. Ich firma zaczyna prosperować, a oni zdobywają szacunek w mieście. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i Dave są w stanie zrealizować swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bez szans obsada
Bez szans
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny, Dramat
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Doug Dearth
Scenariusz: David Latham, Benjamin Suarez
Produkcja: USA
Premiera: 6 kwietnia 2013 (świat)

Bez szans - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Bez szans - Opinie

7 + 8 =

Bez szans - polecane w tej kategorii

Bez szans - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne