U Pana Boga za miedzą


11 głosy
U Pana Boga za miedzą
Oceń film
4.55

U Pana Boga za miedzą - fabułaFabuła filmu "U Pana Boga za miedzą"Film "U Pana Boga za miedzą" to komedia obyczajowa, która opowiada o losach mieszkańców małej wsi. Głównym bohaterem jest Franciszek, który po wielu latach wraca do swojego rodzinnego miasteczka.

FranciszekFranciszek jest młodym mężczyzną, który po wielu latach wraca do swojego rodzinnego miasteczka. Jego powrót wywołuje wiele kontrowersji wśród mieszkańców, którzy nie są zadowoleni z jego powrotu. Franciszek postanawia jednak zostać i pomóc swojej rodzinie.

KrystynaKrystyna jest młodą kobietą, która mieszka w małej wsi. Jest bardzo zdeterminowana i ambitna, a jej marzeniem jest wyjazd do dużego miasta. Gdy pojawia się Franciszek, Krystyna zaczyna w nim widzieć szansę na realizację swoich marzeń.

KonfliktKonflikt między Franciszkiem a mieszkańcami wsi narasta, gdy Franciszek postanawia zostać i pomóc swojej rodzinie. Mieszkańcy są zaniepokojeni jego obecnością i nie chcą go akceptować. Franciszek i Krystyna postanawiają jednak walczyć o swoje marzenia i pokonać wszelkie przeszkody.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Franciszek i Krystyna odnajdują szczęście i spełniają swoje marzenia. Mieszkańcy wsi zaczynają akceptować Franciszka i jego rodzinę. Wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni z tego, co się wydarzyło.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - U Pana Boga za miedzą obsada
U Pana Boga za miedzą
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Jacek Bromski
Scenariusz: Jacek Bromski
Produkcja: Polska
Premiera: 19 czerwca 2009 (Polska)
19 czerwca 2009 (świat)

U Pana Boga za miedzą - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

U Pana Boga za miedzą - Opinie

3 + 3 =

U Pana Boga za miedzą - polecane w tej kategorii

U Pana Boga za miedzą - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne