Fot: Krzysztof Stefaniak / Shutterstock.com

Charlie Wheeler

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Charlie pojawia się w sezonie 9 i 10. Początkowo jest dziewczyną Joeya, a następnie Rossa. Jest naukowczynią pracującą wraz z Rossem w departamencie paleontologii. Jest sympatyczną kobietą o wysokiej kulturze osobistej. Mimo że niewątpliwie łączy ją z Joeyem chemia, to Ross okazuje się mężczyzną, z którym łączą ją również fascynacje i zainteresowania.
W rolę Charlie wciela się Aisha Tyler.


WYGLĄD


Charlie jest szczupłą, wysoką, czarnoskórą brunetką o włosach do ramion. Ubiera się w klasycznym, eleganckim stylu.


BIOGRAFIA


Charlie poznajemy, gdy przybywa ona do Nowego Jorku z profesorem Spaffordem. Mają prowadzić badania na tutejszym uniwersytecie. Ross zostaje przydzielony do powitania nowo przybyłych. Profesor okazuje się dość nudnym człowiekiem, dlatego Ross i Charlie szybko urywają się ze spotkania i lądują w apartamencie przyjaciół. Bohaterka szybko poznaje kolejnych przyjaciół, w tym Phoebe i Monicę, i zostaje wciągnięta na imprezę na dachu. Na przyjęciu kobieta zaczyna opowiadać o swoich osiągnięciach naukowych i o swoich związkach z laureatami Nagrody Nobla. W Rossie obniża to poczucie własnej wartości i mimo że Charlie mu się podoba, oddaje pole do popisu Joeyowi, który, choć niewiele ma do zaoferowania intelektualnie, z pewnością jest doskonałym podrywaczem. 


Początkowo Charlie jest zafascynowana Joeyem, ze względu na jego powierzchowność, ale wkrótce zauważa, że nie jest w stanie rozmawiać z nim na poważne, istotne dla niej tematy. Nie jest dla niej wspierający jako partner, co ujawnia się choćby na konferencji naukowej na Barbadosie, gdzie Joey kompletnie nie jest zainteresowany wykładem Charlie i niedojrzale śmieje się z naukowych terminów. Właśnie na konferencji kobieta uświadamia sobie, że to właśnie Ross jest mężczyzną dla niej. Tam też dochodzi do zerwania z Joeyem i pierwszego pocałunku z Rossem. Mimo pijackiego incydentu Rossa na przyjęciu z udziałem Charlie, ich relacja układa się dość dobrze. Wkrótce jednak pojawia się były chłopak Charlie – zdobywca dwóch Nagród Nobla – Benjamin, który wyznaje bohaterce, że wciąż żywi do niej uczucia. Kobieta, która również jest w nim nadal zakochana, rzuca Rossa i wraca do byłego chłopaka.


 

Pełna biografia »

Charlie Wheeler - powiązania postaci

Charlie Wheeler
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Aisha Tyler
Profesja: paleontolożka

Charlie Wheeler - Opinie

1 + 4 =

Przyjaciele - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne