Fot: Krzysztof Stefaniak / Shutterstock.com

Susan Bunch

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Susan jest początkowo partnerką, a następnie żoną Carol – dziewczyną, dla której kobieta zostawiła Rossa. Razem z Carol wychowuje Bena. Pracuje w reklamie i jest wegetarianką. Jest atrakcyjna, wygadana i bardzo pewna siebie. Ma silny charakter. Posiada ironiczny stosunek do Rossa i nie przepada za nim, jak i on za nią. Nieraz rzuca w jego stronę sarkastycznymi tekstami. Nietrudno wyczuć między nimi rywalizację o względy Carol.
Postać Susan odtwarzana jest przez Jessicę Hecht. 


WYGLĄD


Susan jest atrakcyjną, wysoką kobietą, o bujnych, rudych lokach. Ubiera się w barwne, kobiece stroje – często sukienki i spódnice.


BIOGRAFIA


Susan poznajemy już jako partnerkę Carol. Wiemy tylko, że kobiety poznały się na siłowni i od razu w sobie zakochały. Carol, właśnie dzięki Susan, odkrywa, że tak naprawdę jest lesbijką. Rywalizacja Susan i Rossa jest widoczna cały czas (Susan np. śmieje się z Rossa, że ten brzydzi się wypicia mleka z piersi), ale apogeum osiąga podczas porodu, gdy Susan z Rossem, zamiast wspierać zgodnie Carol, kłócą się praktycznie nad jej łóżkiem. Kobieta w rezultacie wygania byłego męża i obecną partnerkę, gdyż ma już dość ich zachowania. Następnie Susan zostaje zamknięta z Rossem i Phoebe w schowku na miotły. Tam zaczynają się w końcu zastanawiać nad swoim zachowaniem. Phoebe mówi im o szczęściu, jakiego zazna Ben, mając troje kochających rodziców, podczas gdy ona nie miała ani jednego. Na te słowa Susan i Ross godzą się i wspólnie wybierają imię dla dziecka. 


Gdy Susan postanawia wziąć ślub z partnerką, jej rodzice okazują się wspierający. Ojciec Susan, który jest wojskowym, prowadzi ją do ołtarza. Dla kontrastu rodzice Carol nawet nie chcą pojawić się na ślubie. Susan jest zła, gdy narzeczona chce początkowo z tego powodu odwołać ceremonię. W końcu ślub się odbywa, a do ołtarza prowadzi Carol sam Ross. Susan, mimo że bywało różnie między nią a Rossem, jest mu bardzo wdzięczna za jego gest i zaprasza go do tańca. 


 

Pełna biografia »

Susan Bunch - powiązania postaci

Susan Bunch
Fot: Sam Aronov / Shutterstock.com
Aktor: Jessica Hecht

Susan Bunch - Opinie

6 + 10 =

Przyjaciele - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne