Rodzinka.pl


7 głosy
Rodzinka.pl
Oceń film
4.29

Rodzinka.pl - fabułaRodzinka.pl - serial o perypetiach rodziny PaździochówRodzinka.pl to serial komediowy, który opowiada o perypetiach rodziny Paździochów. Głównymi bohaterami są: Jan Paździoch, jego żona Maria oraz ich dzieci: Zosia, Franek, Marysia i Jasio.

Jan Paździoch - głowa rodzinyJan Paździoch to głowa rodziny, który jest zaradnym i ambitnym biznesmenem. Jest właścicielem firmy budowlanej, która zajmuje się budową domów. Jego żona Maria jest jego największym wsparciem i najlepszą przyjaciółką.

Dzieci PaździochówDzieci Paździochów to Zosia, Franek, Marysia i Jasio. Zosia to starsza córka, która jest bardzo ambitna i pracowita. Franek to młodszy syn, który jest bardzo zabawny i lubi się bawić. Marysia to najmłodsza córka, która jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Natomiast Jasio to najmłodszy syn, który jest bardzo energiczny i lubi wszelkiego rodzaju przygody.

Fabuła serialuSerial opowiada o codziennym życiu rodziny Paździochów. Każdy odcinek skupia się na innym wydarzeniu, które występuje w ich życiu. Rodzina Paździochów musi zmierzyć się z wieloma problemami, ale zawsze znajdują sposób, aby je rozwiązać. Serial pokazuje, jak ważne jest wsparcie rodziny i przyjaciół w trudnych sytuacjach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rodzinka.pl obsada
Rodzinka.pl
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy, Obyczajowy, Familijny
Czas trwania: 25 min.
Reżyseria: Patrick Yoka, Adek Drabiński i inni
Scenariusz: Karol Klementewicz, Kuba Wecsile, Jacques Davidts
Produkcja: Polski
Premiera: 2 marca 2011

Rodzinka.pl - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Rodzinka.pl - Opinie

6 + 5 =

Rodzinka.pl - polecane w tej kategorii

Rodzinka.pl - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne