Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Tata

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Billa Patersona. Ojciec Fleabag i Claire. Po śmierci pierwszej żony wiąże się z matką chrzestną swoich córek. Nieudolnie próbuje wspierać swoje dorosłe dzieci. W ramach pomocy kupuje im bilety na feministyczne wykłady, funduje wyjazd na warsztaty dla kobiet i opłaca coroczne badania piersi. Jest małomówny, ponieważ rozmowy z ludźmi go krępują, a także jego partnerka nigdy nie pozwala mu dojść do słowa. Usiłuje za wszelką cenę nie brać udziału w konfliktach rodzinnych, co zwykle mu się nie udaje. 


WYGLĄD


Bohater jest starszym, niskim mężczyzną o niebieskich oczach. Ma krótko ścięte, siwe włosy. Przeważnie ubiera się elegancko. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Mężczyznę odwiedza w środku nocy zapłakana Fleabag. Bohater, zamiast udzielić jej wsparcia psychicznego, zamawia dla niej taksówkę. Następnego dnia wybiera się do kawiarni córki, żeby zapytać ją, czy niczego nie ukradła z jego domu. Bohater pojawia się także na imprezie urodzinowej Claire, gdzie poznaje jednego z kochanków Fleabag


Mężczyzna organizuje coroczny lunch ku pamięci swojej zmarłej żony. Kiedy próbuje powiedzieć parę słów o Margaret, jego partnerka mu to uniemożliwia. Po pewnym czasie atmosfera rozluźnia się, co drażni matkę chrzestną jego córek. W trakcie posiłku jego partnerka opowiada o wystawie inspirowanej ich wspólnym życiem seksualnym. Bohater jest skrępowany myślą, że jego córki są zaproszone na to wydarzenie.


W trakcie wystawy doprowadzona do granic wytrzymałości Fleabag spija resztki szampana z kieliszków, po czym zaczyna je na oczach wszystkich rozbijać. Jej tata krzyczy na nią i chce doprowadzić ją do porządku, jednak córka go nie słucha. Po zakończeniu wystawy udaje im się szczerze porozmawiać. 


Sezon 2


Bohaterowie spotykają się po roku na rodzinnej kolacji, żeby świętować zaręczyny matki chrzestnej oraz taty Fleabag. Mężczyzna wręcza swojej córce zaległy prezent urodzinowy, którym jest bon na sesję terapeutyczną.


W dniu swojego ślubu spóźnia się na ceremonię. Fleabag ratuje go z opresji. 


 

Pełna biografia »

Tata - powiązania postaci

Tata
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Bill Paterson
Córki: Claire
Fleabag

Tata - Opinie

2 + 5 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne