Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Ksiądz

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Andrew Scotta. Występuje tylko w drugim sezonie. Jest katolickim księdzem, który późno odnalazł powołanie w swoim życiu. Jego rodzice byli alkoholikami, a z bratem nie ma kontaktu. Często czuje się bardzo samotny. Używa wulgaryzmów i nadużywa alkoholu po godzinach pracy. Ma dobre poczucie humoru. Woli pogrzeby od ślubów. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem recenzji restauracji do parafialnego czasopisma. Jest wielkim fanem „Kubusia Puchatka”. Lubi świnki morskie, ale panicznie boi się lisów. 


WYGLĄD


Ksiądz jest szczupłym brunetem średniego wzrostu. W stroju świeckim stawia na prostotę. Uwielbia eksperymentować z bogactwem możliwości ubrań dla duchownych. Wybiera sutanny o wyrazistych kolorach i interesujących wzorach. 


BIOGRAFIA


Sezon 2


Ksiądz zostaje poproszony o udzielenie ślubu tacie Fleabag i jej matce chrzestnej. Mężczyzna przyjmuje ich prośbę. Wybiera się także na kolację rodzinną, na której wszyscy bohaterowie świętują zaręczyny. Tam po raz pierwszy spotyka Fleabag, z którą od początku bardzo dobrze się dogaduje. Próbuje ją wspierać, sądząc, że bohaterka właśnie poroniła. Fleabag zaczyna przychodzić do jego kościoła i prowokować coraz częstsze spotkania. Ksiądz zachęca główną bohaterkę do czytania Biblii. Fleabag kwestionuje jego wiarę, co mu się podoba. Mężczyzna proponuje jej przyjaźń. Zabiera ją na spotkanie kwakrów i prosi ją o porady w doborze szat duchownych. Namawia ją na spowiedź, podczas której dowiaduje się, że Fleabag kłamała w kwestii poronienia. Tego samego wieczoru ksiądz całuje główną bohaterkę. Po tym zajściu usiłuje zerwać z nią kontakt. Informuje jej tatę oraz matkę chrzestną, że nie udzieli im ślubu. Zmienia jednak zdanie, o czym przychodzi powiedzieć Fleabag. Podczas tego spotkania dochodzi do ich pierwszego zbliżenia seksualnego. Bohater miota się pomiędzy uczuciem do Fleabag i miłością do Boga. W dniu ślubu jej ojca przekazuje jej, jaką podjął decyzję.


 

Pełna biografia »

Ksiądz - powiązania postaci

Ksiądz
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Andrew Scott

Ksiądz - Opinie

10 + 6 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne